Samsung запатентував «антивиріз» для мобільних об'єктивів (схема).

Виробники сучасних смартфонів активно ламають голову над тим, куди б заховати камери, число яких постійно збільшується, і наростити площу дисплеїв. Схоже, що Samsung знайшов альтернативу всім існуючим способам вирішення цього ребусу, запропонувавши «зворотний виріз» – розташування камер у вигляді виступу над верхньою частиною корпусу, повідомив сайт LetsGoDigital.

Південнокорейське бюро інтелектуальної власності KIPO 7 жовтня 2019 року опублікувало патент Samsung Display. Оскільки справа стосується дизайну, то опис, що міститься в документі, досить короткий. У ньому йдеться: камери розташовуються в виступі над верхньою частиною телефона. Там можна розташувати камери і колонки, а за рахунок такого рішення можна збільшити площу екрана.

Якщо судити з зображення, зазначеного в патенті, то в подібному виступі можна розмістити як мінімум одну фронтальну камеру, датчики і звукові колонки.

Подібний патент зареєстрували кілька компаній. Але в продаж пристрої з таким форм-фактором поки не надходили. Серед інших перспективних технологій – розташування камер під екраном. Але поки що робота таких об’єктивів не є досконалою.

Новини по темі

Коломойський позбувся боргів перед ПриватБанком на 7,5 млрд грн в суді - ЗМІ.

Суд визнав недійсними деякі положення кількох кредитних договорів, укладених між ПриватБанком і компаніями з групи "Приват" у 2006-2016 роках.

1

Instagram запустив власний відеосервіс на зразок TikTok.

Соціальна мережа Instagram випустила аналог китайського сервісу TikTok для бразильських користувачів. Нова функція в Stories дозволяє записувати 15-секундні ролики, накладаючи на них музику і ефекти, пише Forbes.

3

Коли очікувати окуляри доповненої реальності Apple

Минулого тижня ми дізналися, що розробляти стереоскопічну гарнітуру доповненої реальності Apple допомагає компанія Valve, яка навесні представила гарнітуру віртуальної реальності Index.

3

Топ-менеджер Apple TV+ пішов з посади лише через 10 днів після запуску онлайн-кінотеатру.

1 листопада відбувся запуск онлайн-кінотеатру Apple TV + з оригінальними шоу і серіалами. Поки що в сервісі не так вже й багато контенту.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie