Новий обмін полоненими: що кажуть у Кремлі та в Україні

Канал 24 2

Українська сторона готує новий обмін полоненими з Росією і давно передала країні-агресору списки утримуваних осіб. У Кремлі не заперечують можливість майбутнього обміну, але наголошують, що процес потребує копіткої і розтягнутої у часі роботи.

Новини по темі

Оголошено новий склад делегації України в ПАРЄ: хто увійшов

Канал 24

Верховна Рада сформувала новий склад української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. Вона складатиметься з 12 народних депутатів.

Новий закон про Київ і дострокові вибори в столиці: що пропонує «Слуга народу»

Канал 24

Фракцією "Слуги народу" зареєстровано проєкт закону "Про столицю України – місто-герой Київ" щодо змін повноважень мера Києва і голови міськдержадміністрації. Позачергові вибори мера Києва автори пропонують провести 8 грудня.

Через заяви про «російський Крим» делегація України покинула зал нарад ОБСЄ

Канал 24

Українська делегація припинила участь в засіданні ОБСЄ. Наразі дипломати консультуються з партнерами, як діяти далі. Відбулося це 17 вересня у Варшаві, де триває щорічна нарада ОБСЄ щодо дотримання державами-учасниками прав і свобод людини.

Вілкула та Колеснікова відпустили на поруки, – ЗМІ

Канал 24

Колишніх нардепів від "Опоблоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова відпустили на поруки. Обох політиків підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Facebook закрив в Україні потужну фабрику тролів: соцмережа видалила акаунти Znaj.ua та Politeka

Канал 24

Соцмережа Facebook, за офіційними даними, видалила 168 акаунтів, 149 сторінок, 79 груп. Усі вони які вели скоординовані кампанії щодо дезінформації в Україні. Серед видалених сторінок – такі ресурси, як Znaj.ua та Politeka. Акаунти вищезазначених ресурсів видалили не лише з Facebook, а і з Instag...