Прокурора Тернопільщини звільнили через три дні після призначення.

Новопризначеного прокурора Тернопільської області Миколу Петришина звільнили через три дні після призначення.

Як повідомляє «Центр протидії корупції», Петришина звільнили через пияцтво на робочому місці та погрози підлеглим. Начебто, після представлення колективу 14 вересня, прокурор влаштував банкет. Як стверджують в ЦПК, перебуваючи у стані сп’яніння Петришин почав вимагати від підлеглих клястися йому у вірності та готовності виконувати будь-які накази. Тих, хто відмовиться йому підкорятися, він обіцяв «єб*ти як тупих свиней».

Уже 15 вересня Петришин під час прес-конференції заявив журналістам, що святкування не було, а повідомлення про розпивання алкоголю та погрози є нічим іншим, як замовленою провокацією.

«Щодо вчорашніх святкувань… Такий сигнал дійсно мав місце і був перевірений підрозділами геніспекції офісу генерального прокурора. За результатами перевірки було встановлено відсутність даних, які б вказували на розпивання алкогольних напоїв, будь-яких святкувань та перебування сторонніх осіб в робочий чи позаробочий час в моєму кабінеті. Перевірка проводилася за участі заступника генерального прокурора з аудіо і відео фіксацією», – заявив він.

Натомість, як повідомляє ЦПК, 16 вересня пройшло засідання дисциплінарної комісії, яка рекомендувала Петришину подати у відставку. Офіційна причина звільнення – непорозуміння з колегами. Неформальна – невідповідна поведінка.

Про звільнення Петришина також повідомив 17 вересня Голова Ради громадського контролю НАБУ, член дисциплінарної комісії НАБУ Роман Маселко.

«Перемога, Петришин вже не прокурор області. Це доводить, що чесні прокурори з підтримкою громадськості можуть перемогти негідників», – написав Маселко.

У прокуратурі Тернопільщини підтвердили, що новопризначений посадовець вже не очолює відомство. Однак вказали, що він звільнився за власним бажанням.

«Миколу Петришина звільнено з посади керівника Тернопільської обласної прокуратури за власним бажанням», – повідомила місцевому виданню «Терміново» прес-секретар обласної прокуратури Леся Гурецька.

Депутат від «Слуги народу» Ігор Василів заявив, що обговорив ситуацію з генпрокурором Іриною Венедіктовою, і та пообіцяла розібратися.

Як інформував ZAXID.NET, 14 вересня генеральний прокурор Ірина Венедіктова та її заступники представили керівників восьми обласних прокуратур, які почали працювати ще 11 вересня.

Микола Петришин народився 1 травня 1990 року у м. Яворів Львівської області. У 2012 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», у 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України.

З серпня 2012 року працював на посадах слідчого, старшого слідчого Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу слідчого управління Генеральної прокуратури України, слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, проходив службу на посаді військового прокурора Донецького гарнізону, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

У ЦПК зазначають, що у прокурора за останні роки зʼявилося дві квартири, земельні ділянки та будинок на 200 кв. м у Києві, а також чотири автомобілі. Численні статки він пояснив так: «У мене красива дружина, вона займається бізнесом».

Новини по темі

Урочисте нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Моя безпека».

Урочисте нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Моя безпека»

Традиційний щотижневий Церемоніал підняття Державного Прапора України на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Традиційний щотижневий Церемоніал підняття Державного Прапора України на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні

День туризму у Львові. Різні локації міста

День туризму у Львові

Регіональне відкриття осередку «Української академії лідерства» у Львові та телеміст форуму «Бо ми — Україна!».

Регіональне відкриття осередку «Української академії лідерства» у Львові та телеміст форуму «Бо ми — Україна!»

Судове засідання щодо позову ПП «Клуб Пікассо» до заступника міського голови з питань розвитку про визнання його дій неправомірними.

Судове засідання щодо позову ПП «Клуб Пікассо» до заступника міського голови з питань розвитку про визнання його дій неправомірними

МОЗ оновило перелік країн «червоної» та «зеленої» карантинних зон.

МОЗ оновило перелік країн «червоної» та «зеленої» карантинних зон

Поминальна молитва за загиблими Героями Операції Об'єднаних Сил та Небесної Сотні.

Поминальна молитва за загиблими Героями Операції Об'єднаних Сил та Небесної Сотні

Наступного року у Львові почнуть будувати вулицю, яка з’єднає Рясне з Левандівкою.

Наступного року у Львові почнуть будувати вулицю, яка з’єднає Рясне з Левандівкою

Львівська IT-компанія ELEKS підписала угоду про співпрацю з шейхом ОАЕ.

Львівська IT-компанія ELEKS підписала угоду про співпрацю з шейхом ОАЕ

1 1

Директор львівської філармонії Володимир Сивохіп про «Контрасти-2020».

«На цьому фестивалі відбудеться все!»

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie