Анатолій Шара: Секс, Яременко та Північний потік 2 або як тупість вбиває країну.

Мене в вчорашньому скандалі вразило те, що це сталося не з якимось фотографом, тамадою чи продавцем цукрової вати на вулиці, яких вистачає в монобільшості, а з цілим Головою Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

А тепер зверніть увагу на те, що вчора Данія дала дозвіл на будівництво "Північного потоку -2" в своїй економічній зоні. Для нас, друзі, це дуже погані новини. Ну чесно, погані новини. Адже мало того, що Україна втратить великі гроші від транзиту газу так ще й різко загостриться безпекове питання.

А що в цей час робить один з головних дипломатів країни? Якщо Ви думали, що він метушиться між Брюсселем та Копенгагеном, намагаючись хоч щось зробити, то ніт...цей високоповажний дипломат вибирає собі проститутку. Ще раз прокрутіть це в своїй голові - "Північний потік - 2" і спілкування з проституткою. Рівнозначно. Правда ж? І вже стає дуже не смішно. Мені страшно уявити чим тоді займається міністр оборони.

Наш мудрий народ-богоносець дав шанс цим всим людям на перетворення країни, повіривши в телекартинку, але по факту ми маємо те, що маємо - між Північним потоком і проституткою вони, не задумуючись, обирають останнє. Я просто мовчу про імідж країни. Дикунство.

Дуже сподіваюсь, що батальйон "95 Квартал", якому очевидно скоро доведеться назад відбивати Золоте-4, придумає цілу купу жартів з цього приводу та запросить хор імені Верьовки для спільного перформансу.

Новини по темі

Створення вільної економічної зони на Донбасі підтримує третина українців - соцопитування.

33% українців підтримують створення вільної економічної зони на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. 45% - проти такої ідеї. За результатами соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології. ЧИ...

Високі шанси на виборах на Івано-Франківщині мають місцеві партії - соціологія.

19 жовтня 2020 року на пресконференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" керівник Українського Інституту вивчення громадської думки Олександр Бухалов презентував результати опитування 2 000 мешканців Івано-Франківщини. "Проведене нами...

Зеленський хоче наступного президента обирати через інтернет.

Українці повинні мати можливість на виборах президента 2024 року голосувати через інтернет. Про це заявив глава держави Володимир Зеленський під час звернення до Верховної Ради. "На наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливіст...

Не дозволю скоротити фінансування армії у 2021 році.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що фінансування армії в 2021 році щонайменше залишиться на рівні нинішнього року.

Зеленський відправляє на Донбас 120 «слуг народу»

«Не в Туреччину, не на Мальдіви, як колись. Депутати поїдуть на передову», - наголосив Зеленський

2

70% українців не змогли назвати партію з «бездоганною репутацією» - опитування.

З корупцією українці найбільше асоціюють партії "ЄС", "Батьківщина" і "ОПЗЖ".

Ті, хто здав Крим без бою, повинні нести відповідальність – Зеленський.

Президент України виступає зі щорічним посланням перед Верховною Радою.

Жителі Донбасу кажуть, що не слухають новини про тишу, а слухають реальну тишу.

Режим тиші на Донбасі зберігається 86-й день поспіль. Це найтриваліше перемир'я за всі роки війни.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie