Для Android терміново випустили відразу два патчі безпеки.

Система Android зазвичай вразлива для численних атак кіберзлочинців по всьому світу. Саме тому Google (Android) і OEM-виробники зазвичай випускають оновлення безпеки для смартфонів. Нещодавно були випущені два оновлення для Android, і їх необхідно завантажити користувачам Android. За словами Google, ці оновлення дбають про те, що він називає “критичною вразливістю безпеки”. Google оголосила про випуск цих оновлень в своєму новому бюлетені з безпеки. Два патчі безпеки для Android почали випускатися першого липня і п’ятого липня.

Згідно з бюлетенем, одне з оновлень усуває вразливості в службах Android і Google. Однак другий обробляє відновлення компонентів Broadcom, MediaTek і Qualcomm. Google говорить, що це оновлення виправляє досить серйозні вразливості. Він сподівається, що виробники смартфонів також випустять це оновлення для своїх смартфонів.

Втім, якщо вам пощастило отримати це оновлення, будь ласка, встановіть його негайно. Заява Google про оновлення частково говорить “Найбільш серйозною з цих проблем є критична вразливість системи безпеки компонента. Ця вразливість може дозволити віддаленому зловмисникові, який використовує спеціально створений файл, виконати довільний код у привілейованому процесі.

Оцінка серйозності заснована на впливі, який вразливість може чинити на пристрій, якщо припустити, що засоби захисту платформи і служби відключені з метою розробки або в разі успішного обходу”.

Одна з вразливостей дозволяє локальним шкідливим програмам обходити вимоги взаємодії з користувачем для отримання додаткових дозволів. Це означає, що користувачам не потрібно визначати дозволи на доступ, а шкідливі програми можуть отримати повний доступ до вашого телефона.

Першими оновлення отримають смартфони Pixel. Якщо ви використовуєте чистий Android, ви отримаєте це оновлення прямо зараз. Однак іншим системам може знадобитися деякий час, перш ніж виробники випустять оновлення для користувачів. Таким чином, якщо ваш пристрій не має цього оновлення, потрібно почекати. Вони, ймовірно, “прилетять” в найближчі тижні, якщо виробник телефонів вважатиме це важливим.

Новини по темі

Apple зобов’язали сплатити понад пів мільярда доларів за патенти 4G.

Суд Техасу зобов'язав Apple виплатити пів мільярда доларів за використання патентів 4G в iPhone та інших пристроях.

1

«Ощадбанк» виграв у Росії суд за торгову марку «СБЕРБАНК» .

"Ощадбанк" виграв справу, розгляд якої тривав понад чотири роки.

1

Tesla проведе спліт акцій, щоб зробити їх більш доступними для інвесторів.

Американський виробник електромобілів Tesla проведе спліт звичайних акцій з розрахунку 5:1.

1

В Україні введуть нові правила користування громадським транспортом.

Українцям потрібен якісний, безпечний та екологічний міський транспорт, який був би зручний для кожного.

1

Курс долара в Україні продовжує падати

Курс гривні до євро зміцнився до 32,40 грн / євро.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie