Біатлон. Українець пробився у топ-20 індивідуальної гонки на етапі Кубка світу в Естерсунді

Скріншот відео

Українець Дмитро Підручний посів 20-те місце за підсумками індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.

Серед інших українців Артем Прима зайняв 38-му позицію, Руслан Ткаленко - 54-ту, Артем Тищенко - 74-ту, Антон Дудченко - 84-ту.

Переможцем гонки з результатом 53.11,9 (1) став француз Мартен Фуркад. На третьому і четвертому рядках відвовідно - його співвітчизники Сімон Детьє і Кентен Фільон-Майї.

Результати гонки:

1. Мартен Фуркад (Франція) - 53.11,9 (1)

2. Сімон Детьє (Франція) - +12,7 (1)

3. Кентен Фільон-Майї (Франція) - +1.50,8 (3)

20. Дмитро Підручний (2+0+0+1) +4:14,5

38. Артем Прима (1+2+0+1) +5:57,0

54. Руслан Ткаленко (0 + 1 + 0 + 2) +6: 56,6

74. Артем Тищенко (1+0+1+0) +8:54,5

84. Антон Дудченко (0+1+1+3) +9:38,8

Раніше українці не змогли пробитися в кращу 30-ку чоловічого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.

НВ

Новини по темі

Наполі відправив у відставку Анчелотті

Італійська команда вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів, але це не врятувало головного тренера.

1

«Зеніт» із тріском вилетів з Ліги чемпіонів: спортивні підсумки 10 грудня.

OBOZREVATEL презентує головні спортивні новини вівторка

4 1

Сьогодні «Шахтар» у Харкові прийме «Аталанту»

Сьогодні на ОСК «Металіст» донеччани зіграють матч 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів.

1

Сьогодні «Кажани» у Львові зіграють матч єврокубка про грецького «ПАОКа» .

Сьогодні, 11 грудня, львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» зіграє перший матч 1/16 фіналу Кубка ЄКВ проти грецького «ПАОКа».

2

Іменитого футбольного тренера звільнили після виходу команди в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Італійський футбольний клуб Наполі оголосив про відставку свого головного тренера Карло Анчелотті.