Кривонос залишається у складі секретаріату РНБО

Полковник Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО України, повідомив сайт Ради національної безпеки і оборони 1 грудня.

"Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'язане з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової. Також необхідно зазначити, що Сергій Кривонос є прикомандированим до апарату РНБО України з Міністерства оборони України, і може бути повернений у розпорядження міністра оборони України у відповідності до поставлених завдань", – ідеться в повідомленні РНБО.

Як вказано в повідомленні, "ряд суттєвих уточнень" потрібні "у зв'язку з інформацією, яка була поширена рядом ЗМІ, пов'язаної із заявою Сергія Кривоноса".

29 листопада на сайті президента України Володимира Зеленського було опубліковано указ, яким Кривонос виводиться зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Цим же указом Кривоноса звільнили від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Заступником секретаря РНБО Сергій Кривонос став іще за часів п'ятого президента України Петра Порошенка. Кривонос призначений на цю посаду 12 березня 2019 року.

Новини по темі

Рада приняла законопроект о детенизации рынка металлолома.

Верховная Рада одобрила отмену запрета на наличные расчеты за металлолом, который сдается населением

«Слуги» засудили скандальний законопроєкт Бужанського.

Народні депутати з фракції "Слуга народу" опублікували заяву, в якій не підтримують скандальний законопроєкт № 2362 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, щодо навчання державною мовою в закладах освіти" їхнього колеги Максима Бужанськог...

«Є така папочка». Кандидатів від Слуги народу на місцевих виборах перевірить внутрішня служба безпеки — Арахамія

Кандидатів на місцевих виборах від партії Слуга народу перевірить партійна служба безпеки.

1

«Війна триває». Зеленський відреагував на вбивство бойовиками медика і відправив на Донбас Хомчака та Машовця

Президент України Володимир Зеленський назвав трагедією убивство військового медика та поранення бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця на Донбасі.

1

В Україні спростили роботу ФОП

Обов'язок ведення книги обліку в паперовому вигляді залишився.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie