Кривонос залишається у складі секретаріату РНБО

Полковник Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО України, повідомив сайт Ради національної безпеки і оборони 1 грудня.

"Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'язане з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової. Також необхідно зазначити, що Сергій Кривонос є прикомандированим до апарату РНБО України з Міністерства оборони України, і може бути повернений у розпорядження міністра оборони України у відповідності до поставлених завдань", – ідеться в повідомленні РНБО.

Як вказано в повідомленні, "ряд суттєвих уточнень" потрібні "у зв'язку з інформацією, яка була поширена рядом ЗМІ, пов'язаної із заявою Сергія Кривоноса".

29 листопада на сайті президента України Володимира Зеленського було опубліковано указ, яким Кривонос виводиться зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Цим же указом Кривоноса звільнили від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Заступником секретаря РНБО Сергій Кривонос став іще за часів п'ятого президента України Петра Порошенка. Кривонос призначений на цю посаду 12 березня 2019 року.

Новини по темі

«Звіздунів буде внесено в чистилище» : «Миротворець» внесе знімальну групу телеканалу Міноброни РФ «Звезда» до своєї бази.

Сайт "Миротворець" внесе до своєї бази членів знімальної групи телеканалу Міноборони Росії "Звезда", які приїхали в Україну.

2

«Абсолютно недоречно!» «Слугу народу» розкритикували за дорогий наряд в Раді.

Користувачі мережі засуджували зовнішній вигляд політика

1

Гуманна країна. У Раді створили міжфракційне об'єднання з метою захисту прав тварин

У Верховній Раді 25 депутатів з фракцій Слуга народу, Голос, Батьківщина і Євросолідарність створили об'єднання Гуманна країна з метою захисту тварин від жорстокості та популяризації гуманістичних цінностей.

1

Нацполіція затримала підозрюваних у справі вбивства Шеремета.

Відповідну інформацію повідомив Арсен Аваков.

1

Євросолідарність вимагає від СБУ затримати пропагандистів Звезди, які прибулих до України.

У четвер, 12 грудня, партія Європейська солідарність закликала Службу безпеки України затримати і депортувати з країни співробітників пропагандистського ресурсу Міноборони РФ Звезда.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie