Місячний посівний календар на червень: що та коли саджати.

Місячний календар на червень стане корисним для городників і садівників, оскільки його цикли мають вплив на розвиток рослин і, отже, на хороший урожай. І хоча всі основні культури вже посіяно та посаджено. Ще на початку червня можна висаджувати у відкритий грунт вирощену розсаду помідорів, огірків, кабачків, капусти, кавунів і динь.

НАРОДНА ПРАВДА рекомендує вивчити місячний посівний календар на червень 2020 по днях.

1 червня – сприятливий день для посадки білокачанної капусти, броколі, баклажанів, шпинату, салату, бобів, огірків, кукурудзи та картоплі. Також можна садити квіти, плодові дерева і чагарники, укорінювати живці.

2 червня – цей день менш сприятливий, ніж попередній, хоча можна садити капусту, перець, баклажани, салат, бобові, огірки, кукурудзу і картоплю, а також квіти і плодові дерева.

Популярні новини зараз

3 червня – нейтральний день для посіву та посадки більшості овочевих культур. Можна висаджувати всі квіти, окрім бульбових і цибулинних. У цей день не слід займатися обрізанням, розмноженням рослин діленням кореневищ і бульб.

4 червня, як і попередній, цей день нейтральний для посіву та посадки більшості городніх культур. Не варто займатися обрізанням, розмноженням рослин діленням кореневищ і бульб.

5 червня – несприятливий день для будь-яких робіт на садовій ділянці.

6 червня – в цей день варто пересаджувати, обробляти проти хвороб і шкідників рослин, знищувати бур’яни. Також можна саджати плодові дерева, обрізати вуса полуниці, стригти газон, але краще утриматися від поливу, обрізок, пасинкування і карбування.

7 червня – можна висаджувати розсаду, проріджувати сходи, прополювати бур’яни. Також садити квіти, крім однорічних, висаджувати дерева та кущі. Робити обрізання, пересадку, щеплення, карбування та обробку винограду від хвороб та паразитів.

8 червня – нейтральний день для посіву салату, редиски, часнику і коренеплодів, а також підживлення рослин органікою. Можна висаджувати розсаду, проріджувати сходи, прополювати бур’яни.

9 червня – можна обрізати і прищипувати чагарники і дерева, скошувати бур’яни. Краще утриматися від посівів і посадки рослин, поливів і внесення добрив.

10 червня – сприятливий день для формування огіркової батоги і кущів томатів, щеплення, проріджування і прополки сходів. Між тим, краще утриматися від посівів і посадки рослин, поливів і внесення добрив.

11 червня – можна обрізати і прищипувати чагарники і дерева, скошувати бур’яни. Краще утриматися від посівів і посадки рослин, поливів і внесення добрив.

12 червня – сприятливий день для висаджування всіх садових і городніх культур. У цей день можна садити всі види квітів, винограду і чагарників, а також косити газон. Не слід обрізати дерева і працювати з гербіцидами.

13 червня – нейтральний день для посадки всіх садових і городніх культур. Не слід у цей день обрізати дерева і працювати з гербіцидами.

14 червня – рекомендується утриматися від посівів і посадок, пікірування, пересаджування, вкорінення, пасинкування, поливу і внесення добрив.

15 червня – як і в попередній день, слід утриматися від посівів і посадок, пікірування, пересаджування, вкорінення, пасинкування, поливу і внесення добрив.

16 червня – нейтральний день для знищення бур’янів, обприскування інсектицидами і фунгіцидами, проріджування грядок, санітарної обрізки, видалення занадто рясно поросли.

17 червня – нейтральний день для посадки практично будь-яких культур, сіють будь-яку зелень. У цей день не варто пересаджувати рослини і рихлити їх в кореневій зоні.

18 червня – сприятливий день для посадки практично будь-яких культур і зелені. Можна садити плодові дерева і чагарники, укорінювати полуничні вуса, косити газон, займатися живцюванням і щепленням.

19 червня – нейтральний день для посіву зелені на вигін, пасинкування помідорів, формування батогів огірків. У цей день краще не займатися пікіровкою і пересадкою.

20 червня – несприятливий день для будь-яких садових робіт, адже з наближенням молодика рослини особливо чутливі та вразливі, їх краще взагалі не чіпати.

21 червня – несприятливий день для будь-яких садових робіт.

22 червня – несприятливий день для будь-яких садових робіт.

23 червня – нейтральний день для посадки абсолютно всіх культур. Краще не займатися поділом кореневищ і бульб.

24 червня – сприятливий день для посіву зелені, розпушування і оранки, обприскування отрутохімікатами, видалення сухих пагонів в саду, скошування бур’янів.

25 червня – нейтральний день для посіву зелені. Краще утриматися від пересадки, поливу і внесення добрив.

26 червня – сприятливий день для пасинкування помідорів, формування огіркових батогів, посіву зелені і трави на газоні. В саду садять тільки декоративні рослини і суницю.

27 червня – сприятливий день для пасинкування помідорів, формування огіркових батогів, посіву зелені і трави на газоні. Можна садити однорічні квіти і троянди.

28 червня – нейтральний день для посіву листової гірчиці, салату, шпинату і зелені. Варто саджати плодові дерева і чагарники, готувати грунт під пересадку полуниці, малини, прикопувати пагони для розмноження.

29 червня – сприятливий день для посіву листової гірчиці, салату, шпинату і зелені. В цей день поливають і розпушують сходи, садять будь-які квіти, укорінюють живці. Але слід уникати робіт з гербіцидами і щеплення рослин.

30 червня – нейтральний день для посіву насіння огірків, різних видів капусти, посіву зелені. Можна садити декоративні чагарники, троянди та інші квіти, прищеплювати плодові дерева і кущі, обробляти рослини від шкідників і хвороб. Не слід виконувати обрізку і розмноження діленням бульб і кореневищ.

У червні 2020 року досить багато сприятливих днів для будь-яких дачних робіт. Зокрема, це такі дати: 1, 10, 12, 18, 24, 26, 27 і 29 червня.

Несприятливими є 5, 20, 21 і 22 червня – у ці дні не варто нічого робити в саду і на городі.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie