Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Вантову ділянку української ГТС над Дністром відправили під дно ріки.

Подібних робіт на території України не проводилось.

"Оператор газотранспортної системи України" завершив роботи з оновлення однієї з ділянок ГТС та повідомляє про підключення новозбудованого дюкерного переходу газопроводу через річку Дністер, який пролягатиме тепер не над рікою, а під її дном, на глибині 8 м. Про це йдеться на сайті ОГТСУ.

"Трубопровід під річищем річки виконаний методом горизонтально-направленого буріння. Подібних робіт на території України з будівництва дюкерних переходів таким методом для трубопроводів діаметром 1200 ще не проводилось. Його протяжність 630 метрів, глибина залягання в найнижчій точці дна Дністра складає 8 м, а загальна протяжність переходу – понад 700 метрів", - йдеться в повідомленні.

Новозбудована ділянка української ГТС замінить старий вантовий перехід, який пролягав над рікою та потребував ремонту.

"Робота по оновленню української ГТС триває", - наголосили в ОГТСУ.

Читайте також: США працюють, щоб Росія продовжила транзит свого газу через Україну — Блинкен

Нагадаємо, за даними ОГТСУ Росія з кожним місяцем зменшує обсяги транзиту природного газу до Європи . На початку листопада, згідно з умовами контракту, Газпром продовжував сплачувати за транзитну потужність на рівні 109 млн кубометрів на добу, але фактичний транзит газу продовжував зменшуватися.

Читайте також: Україна постачає до Угорщини основну частину газу — Макогон

Як писало видання Bloomberg, РФ чітко дає зрозуміти європейським партнерам, що збільшення постачання газу можливе за умови , якщо європейський регулятор схвалить сертифікацію оператора "Північного потоку-2".

Водночас, компанія "Оператор газотранспортної системи України" попереджає, що через запуск "Північного потоку-2" український маршрут може остаточно втратити транзитні обсяги російського газу , а це потягне за собою низку важких наслідків - від зупинки газопостачання в окремих містах до непотрібності ГТС та підземних газових сховищ України.

Читайте також: Транзит газу через Україну до Словаччини зріс

 

Підготував/ла : Лія Ільченко
Новини по темі
Бізнес зацікавлений у виготовленні нових вантажних вагонів, але не ціною створення транспортного колапсу, – експерт.

Бізнес зацікавлений у виготовленні нових вантажних вагонів, але не ціною створення транспортного колапсу, – експерт.

Бізнес зацікавлений у модернізації Укрзалізниці. Але миттєвого списання десятків тисяч вагонів за віком, яке призведе до колапсу на залізниці, не можна допустити.

Цензор.НЕТ

ДТЕК ВДЕ добиватиметься кримінальної відповідальності для всіх причетних до махінацій із  «зеленими»  єврооблігаціями.

ДТЕК ВДЕ добиватиметься кримінальної відповідальності для всіх причетних до махінацій із «зеленими» єврооблігаціями.

Компанія ДТЕК ВДЕ добиватиметься притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, які вчинили незаконні дії із засобами цільових єврооблігацій, як на території України, так і в юрисдикції іноземних держав, насамперед Великої Британії, де ем...

Цензор.НЕТ

Брифінг 29.11.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 29.11.2021 Ярослав Железняк

Брифінг народного депутата України Ярослава Железняка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

1

Брифінг 29.11.2021 Руслан Стефанчук

Брифінг 29.11.2021 Руслан Стефанчук

Брифінг Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Брифінг #Стефанчук

Блогери влаштували вечірку в День пам'яті жертв Голодомору.

Блогери влаштували вечірку в День пам'яті жертв Голодомору.

Українські блогери в День пам'яті жертв Голодомору влаштували гучну вечірку з нагоди дня народження Олександра Заліска. У мережі "лідерів думок" різко розкритикували за святкування в такий день. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ ...

Погоджувальна рада 29.11.2021

Погоджувальна рада 29.11.2021

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Погоджу...

Брифінг 29.11.2021 Павло Бакунець

Брифінг 29.11.2021 Павло Бакунець

Брифінг народного депутата України Павла Бакунця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Чемпіони повертаються з Ліги націй. Збірна України з водного поло повернулась до Львова.Наживо

Чемпіони повертаються з Ліги націй. Збірна України з водного поло повернулась до Львова.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал