УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу – опитування.

Володимир Зеленський / фото REUTERS

Володимир Зеленський / фото REUTERS

Володимир Зеленський продовжує лідирувати в президентському рейтингу.

Про це йдеться в прес-релізі по результатами опитування, проведеного Соціологічною групою" Рейтинг " 4-9 листопада.

Так, згідно з даними опитування, якби найближчим часом відбулися вибори президента, то 21,8% респондентів проголосували б за Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором).

14,5% підтримали б лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка; 11% - співголову фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка; 10,8% - лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко; 8,8% - екс-голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Читайте також Зеленський виграє потенційний другий тур виборів президента у всіх конкурентів - опитування Ще 6,4% опитаних підтримали б лідера партії "Наші" Євгена Мураєва; 6,2% - лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка; 5,7% - колишнього прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, 4% - лідера Радикальної партії Олега Ляшка; 2,6% - мера Львова Андрія Садового; 2,4% - голову ВО "Свобода" Олега Тягнибока; 1,7% - мера Києва Володимира Кличка.

Президентський рейтинг: як проводилося опитування

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність - 5 тис. респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більш як 1,5.

Нагадаємо, за результатами проведеного Київським міжнародним інститутом соціології в жовтні опитування Володимир Зеленський отримав би 19,1% серед усіх респондентів та 24,7% серед тих, хто збирається голосувати та визначився з вибором.

Вас також можуть зацікавити новини

Автор: Таня Поляковська

Новини по темі
Зеленський хоче, щоб політики і чиновники декларували подвійне громадянство: за приховування - кримінальна відповідальність.

Зеленський хоче, щоб політики і чиновники декларували подвійне громадянство: за приховування - кримінальна відповідальність.

Президент України Володимир Зеленський подав на розгляд до Верховної Ради низку законопроєктів, спрямованих на протидію загрозам національній безпеці у сфері громадянства.

Цензор.НЕТ

Комітет Ради пропонує врахувати у проєкті бюджету ₴500 мільйонів на закінчення інвестпроєктів.

Комітет Ради пропонує врахувати у проєкті бюджету ₴500 мільйонів на закінчення інвестпроєктів.

Бюджетний комітет пропонує врахувати при прийнятті в цілому проєкту закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" виділення додатково 500 млн гривень на завершення розпочатих інвестиційних проєктів.

Finance.UA

Пролонгація закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО може посприяти припиненню війни на Донбасі, -   «слуга народу»  Костін.

Пролонгація закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО може посприяти припиненню війни на Донбасі, - «слуга народу» Костін.

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей і пролонгація його дії може сприяти позитивному результату у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

Цензор.НЕТ

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: