Ляшко свідчитиме в суді в справі екс-регіонала Єфремова

Новое Время 1
Ляшко свідчитиме в суді в справі екс-регіонала Єфремова

Свідком сторони обвинувачення виступить на засіданні суду народний депутат Олег Ляшко у справі щодо підтримки терористів екс-нардепа від Партії регіонів Олександра Єфремова.

Про це повідомили в Генеральній прокуратурі.

Ляшко викликали в Старобільський районний суд Луганської області на 18 квітня.

У вівторок, 17 квітня, там допитали ще одного свідка сторони обвинувачення – депутата Луганської міської ради щодо подій лютого-травня 2014 року в Луганській області.

Нагадаємо, екс-нардепа від Партії регіонів Олександра Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України 30 липня 2016 року в аеропорту Києва. Йому також інкримінується підтримка терористів "ЛНР" і незаконне заволодіння майном Луганськвугілля. На представленому відео Єфремов бере активну участь у мітингу в Луганську в березні 2014 року. Тоді ж на будівлі облради замінили український прапор російським.

Зокрема, йдеться про кримінальні злочини, передбачені ч. 3 ст.110, ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 27, ст. 341, ч. 5 ст. 27, ст. 341 Кримінального кодексу України, в тому числі зловживання службовим становищем при обтяжуючих обставинах і службове підроблення.

За останніми даними, Єфремову продовжили термін утримання під вартою до 3 травня.