Представник ЮНІСЕФ розповів про $33 млн допомоги Україні в боротьбі з коронавірусом (Відео).

Керівник програми з питань здоров'я, харчування та ВІЛ/СНІД дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Андрій Славуцький в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі" розповів, що передбачає фінансової допомога Україні в боротьбі з коронавірусом від ООН.

"Сюди входить переважно все, що стосується технічної допомоги, закупівлі профілактичних засобів – масок, тестів тощо –, які допомогли б захистити медиків. Саме вони пріоритетна група, про яку ми маємо сьогодні думати. Вони залишаються один на один з недостатніми захисними засобами. Ми маємо направити все, що в нас є на те, щоб вони відчували себе у безпеці", – сказав Славуцький.

Він додав: "Стосовно пріоритетних напрямів. Перше, що треба зробити – це доставити в країну достатню кількість тестів. Зазначу, що це не швидкі тести, які розкуповують зараз всюди. Вони не сприяють встановленню діагнозу, тому що там може бути дуже багато помилкових випадків. Негативна відповідь на швидкий тест не дає відповідь на те, чи заражена людина. Вона отримає негативний тест і далі піде розповсюджувати інфекцію".

"В цій ситуації працюють тільки тести, які називаються ПЛР. Чим більше їх буде, тим точніше вони будуть використовуватися, тим більше ми зможемо налагодити те, що ми називаємо "переривання ланцюга передачі". Якщо ми зараз цим не займемося, то звичайно ми упустимо те, що ми називаємо "передача в громадах". Тоді ми будемо отримувати дуже тяжкі випадки, які будуть вимагати критичної допомоги і, звичайно ж, тоді нам не вистачить ніяких лікарень і реанімаційного обладнання", – резюмував представник ЮНІСЕФ.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, план ООН щодо боротьби з коронавірусом передбачає $33 млн допомоги Україні.

Новини по темі

Ще один випадок COVID-19 виявлено у жителя Кривого Рогу, всього на Дніпропетровщині 9 випадків.

На Дніпропетровщині лабораторно підтвердили ще один випадок коронавірусу.

1

Коронавірус в Україні та світі: найважливіше за 31 березня.

Продовжує зростати кількість хворих вірусом COVID-19: у світі захворювання підтвердили у більш ніж 785 тисяч осіб, в Україні ця цифра перевалила за 500.

1

Хто повинен носити маски через коронавірус: у ВООЗ дали чітку відповідь.

Названі "небезпечні" категорії

4 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie