Зеленський підписав закон про скасування ЄСВ: кому пощастить.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про усунення дискримінації по колу платників.

Як передає пресслужба Офісу президента, зміни до закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" Верховна Рада ухвалила 13 травня.

"Закон передбачає звільнення самозайнятих осіб, фізичних осіб-підприємців, які мають основне місце роботи, від сплати за себе єдиного соціального внеску за місяці, за які роботодавець сплатив страховий внесок за них, з 1 січня 2021 року", – йдеться у повідомленні.

Крім того, скасовується обов’язок фізичних осіб-підприємців (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності), осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства сплачувати мінімальний розмір єдиного соціального внеску за місяці, у яких не було отримано доходу (прибутку).

"Закон дозволяє державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичними особами-підприємцями, які не здійснювали такої діяльності та не отримували доходів за період, починаючи з 2017 року, шляхом списання ним сум недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів і пені, нарахованих на такі суми, за умови подання ними відповідно до закону необхідних документів", – відзначається в повідомленні.

Зеленський підписав закон щодо ЄСВ

Як писав OBOZREVATEL, у квітні надходження від єдиного соціального внеску (ЄСВ) зменшилися на 3,8%, що відбулося вперше з 2016 року. Було отримано 22,59 млрд грн, що на 882 млн грн менше, ніж рік тому в цей же місяць.

Новини по темі

Які онлайн-послуги можна отримати на вебпорталі Пенсійного фонду.

Електронні послуги від ПФУ реалізують технології віддаленого обслуговування населення через «особистий кабінет».

1

В Україні шахраї навчилися «псувати» банкомати: як правильно користуватися.

Прикривати клавіатуру банкомату недостатньо

2 1

Робота з видом на Карибське море: Барбадос готує нову візу для віддалених працівників.

Уряд Барбадосу планує запустити нову візу на 12 місяців для віддалених працівників, адже через епідемію коронавірусу люди не прив'язані до офісів.

1

Amazon створить фонд премій у $100 млн, щоб утримати понад 900 працівників Zoox.

Amazon.com Inc планує створити фонд на як мінімум $100 млн у вигляді премій, щоб утримати на роботі понад 900 співробітників виробника робомобілів Zoox.

2

Samsung слідом за Apple може припинити комплектувати телефони зарядними пристроями.

Samsung обговорює плани щодо вилучення зарядного пристрою з комплектуючих для деяких своїх смартфонів.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie