Mastercard вибрала «цифровий долар» для оплати товарів криптовалютою.

Платіжна система Mastercard тестує використання стейблкойна USDC для оплати покупок за допомогою криптовалюти.

Компанія розкрила подробиці проекту на офіційному сайті.

Mastercard розширює карткову програму для криптовалютних гаманців і обміну крипти, щоб спростити платежі. В якості посередника вони вибрали стейблкойн USDC , який є цифровим аналогом долара і майже завжди прирівнюється до $ 1, тому що емітент обіцяє викупити його в будь-який час за курсом 1 до 1.

Читайте також: Крипта стала першою інвестицією серед 45% молодих жителів Великобританії

«Mastercard і її партнери протестують цю нову можливість, щоб дозволити більшій кількості банків і крипто-компаній пропонувати можливості карток людям, які бажають витрачати свої цифрові активи скрізь, де приймається Mastercard», — підкреслюється в прес-релізі.

Виконавчий віце-президент з цифрових активів і блокчейн-продуктів і партнерських відносин в Mastercard Радж Дхамодхаран звернув увагу, що сьогодні не всі криптовалютні компанії можуть конвертувати крипту в традиційні фіатні валюти, які офіційно використовують при покупках по всьому світу.

Платіжна система прагне спростити процес, співпрацюючи з Evolve Bank & Trust і Paxos Trust Company — провідною інфраструктурою блокчейнів і платформою випуску стейблкойнів, а також Circle — основним оператором USD Coin.

Після розширення програми Crypto Card Mastercard, Paxos і Circle будуть використовувати свої платформи для полегшення перетворення віртуальних валют у фіатні за допомогою стейблкойнів, забезпечених резервними активами.

Спрощення процесу дозволить більшій кількості банків і криптокомпаній забезпечити споживачам можливість оплати криптовалютою практично в будь-якому магазині.

«Робота з пілотним проектом Mastercard з перетворення цифрових активів у долари для повсякденних витрат прискорить використання споживачами криптовалюти в якості засобу торгівлі», — заявив співзасновник і генеральний директор платіжного сервісу BitPay Стівен Пара.

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Bitcoin — це не гроші. Глава МВФ розкритикувала криптовалюту

Bitcoin — це не гроші. Глава МВФ розкритикувала криптовалюту

Криптовалюту Bitcoin не можна класифікувати як гроші. У майбутньому вона може стати платіжним засобом, але поки що до цього далеко. А тому використання Bitcoin в якості валюти в Сальвадорі призведе до проблем.

Finance.UA

Заступник Федорова: Криптовалюти і анонімність — це міф.

Заступник Федорова: Криптовалюти і анонімність — це міф.

Заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков під час Міжнародного форуму «Податкова амністія 2021», який відбувся 27 липня в Києві, розвіяв популярну хибну думку, що криптовалюти гарантують анонімність.

Finance.UA

Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

1

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1