Переговори з Меркель: Путін зробив заяву по Україні

ВСВІТІ 1

Президент Росії Володимир Путін після переговорів з канцлером ФРН Ангелою Меркель заявив, що на сьогоднішній день не існує заміни “нормандському формату” щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

(Щоб подивитися відео доскрольте до кінця новини)

“Що стосується “нормандського формату”, я вже про це сказав, ми вважаємо його важливим інструментом врегулювання ситуації на сході України. Росія готова працювати в цьому форматі. Більш того, ми вважаємо його дуже важливим, і в усякому разі на сьогоднішній день заміни йому немає”, – передає його слова “РИА Новости”.

Він зазначив, що на зустрічі з Меркель не обговорювалася конкретна дата переговорів в “нормандському форматі”, але така можливість розглядалася.

Президент РФ зазначив також, що зовнішньополітичним відомствам Росії і Німеччини доручено “ще раз предметно опрацювати тему затвердження місії ООН зі сприяння охорони спостерігачів ОБСЄ на Донбасі”.

На зустрічі також було обговорено, що після запуску газопроводу “Північний потік-2” не передбачається зупинка транзиту російського газу через Україну.

Відзначається, що Німеччина і Росія будуть робити спільний внесок в нормалізацію ситуації в Сирії і надавати гуманітарну допомогу.