«Дуже погано» : українці різко висловилися щодо відставки Гончарука.

Українці висловилися за відставку Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, 44% опитаних відповіли, що треба відправити у відставку діючий склад Кабміну. При цьому 37% респондентів повідомили, що нинішній уряд повинен залишитися.

При цьому ставлення українців до роботи Кабміну з грудня погіршилося. Якщо в грудні уряд підтримувало 35%, то в лютому вже 21% населення. При цьому різко зросла кількість незадоволених роботою міністрів: 46% – грудень і 66% лютий.

У лютому позитивно до роботи Гончарука оцінили 8% опитаних, а негативно – 33%. У грудні були інші результати 12% і 22% відповідно.

В цілому роботу Гончарука за період з кінця серпня минулого року по лютий цього року "добре" або "відмінно" оцінили тільки 11% опитаних. Більшість же респондентів вважає, що уряд Гончарука з моменту призначення працював або "дуже погано" (27%), або ж поставили "двійку" (19%), або дали оцінку "3" (задовільно) – 37%.

Олексій Гончарук
Олексій Гончарук

Як повідомляв OBOZREVATEL, опитування показало, що українці готові знову віддати більшість голосів за президента України Володимира Зеленського, якби нові вибори глави держави відбулися в лютому 2020 року.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Новини по темі

У Дніпрі з підробної горілки робитимуть антисептики.

У Дніпрі вирішили переробляти на антисептики підробну горілку.

1

Україна в ООН заблокувала ініційовану РФ декларацію, яка містить зняття санкцій.

Україна зруйнувала приховані плани Росії в ООН позбутися санкцій, зазначив Кулеба

1

Усі в масках та по одному: глава МОЗу розкрив деталі нових обмежень.

Українці матимуть виходити на вулицю у масках, не можна буде пересуватися навіть по двоє.

1

Переданий фармкомпанією препарат гідроксихлорохіну для лікування пацієнтів з COVID-19 завтра відправлять у регіони - Степанов.

Препарат "Плаквеніл" (діюча речовина - гідроксихлорохін), який застосовується для лікування пацієнтів з COVID-19 і безоплатно переданий фармкомпанією "Санофі", у п'ятницю відправлять у регіони, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie