Володимир Зеленський поділився своїм баченням щастя для України

Гал-Інфо 2

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на 16-й зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві, темою якої є ʺЩастя зараз. Нові підходи для світу в кризіʺ, розповів про своє бачення щастя для країни та кожного її громадянина, а також про кроки, які допоможуть зробити Україну ща...

Новини по темі

Росіє, чому б тобі не відчинити двері моніторинговій місії ОБСЄ і не дозволити всьому світу побачити правду про вашу брутальну окупацію Криму США Гілмор

Цензор.НЕТ

Представник США при ОБСЄ на щорічній нараді у Варшаві з розгляду виконання зобов'язань у сфері людського виміру після виступу проросійських представників з окупованого Криму закликав Росію "відкрити доступ" на півострів моніторинговій місії ОБСЄ.

«Путч Порошенка» : чому у Зеленського дискредитують протести. ВIДЕО

Цензор.НЕТ

Зі зміною влади в інформаційному просторі змінилися і "страшилки" для суспільства і громадян, які активно захищають свою позицію. Якщо за часів президентства Петра Порошенка лякали "рукою Кремля", то команда президента Володимира Зеленського винайшла нову страшилку - "путч Порошенка".

Штайнмаєр наголосив на важливості мирних ініціатив Зеленського щодо Донбасу

Цензор.НЕТ

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр у розмові з послом України в Німеччині наголосив на важливості мирних ініціатив президента України Володимира Зеленського для припинення війни на Донбасі.

Перед виборами до ВР працювала «ботоферма» в інтересах Гриценка і Вакарчука – ЗМІ (Відео)

5 канал

Журналіст працював на цій "фермі" під прикриттям протягом півтора місяці