ОНОВЛЕНО: У Харкові запустять виробництво китайської вакцини CoronaVac.

Фармацевтична компанія «Лекхім» з 2022 року планує запустити виробництво вакцини проти коронавірусу на своєму підприємстві у Харкові. Про це повідомляється на сайті Харківської міської ради.

У Харкові вироблятиметься вакцина CoronaVac, яку розробила китайська компанія Sinovac Biotech. Підприємство планує вкласти у виробництво приблизно 25 – 30 млн євро.

Цього року група «Лекхім» стала офіційним постачальником вакцини CoronaVac в Україні.

CoronaVac – вакцина проти COVID-19, що виробляється китайською компанією Sinovac Biotech. Препарат створено за традиційною технологією розробки інактивованих вірусних вакцин.

Група Лекхім існує з 1992 року: вона вже виробляє понад 200 найменувань лікарських препаратів, які продаються в аптеках Харкова, України та експортуються в 35 країн світу.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10 вересня в Україні було щеплено майже 5,8 млн людей – отримали дві дози 4,6 млн людей.

Аналітики Apteka.ua відзначають, що після свят було отримано чітке збільшення кількості підтверджених випадків COVID-19 та госпіталізацій у Києві.

За оцінками Національної академії наук (НАН) України темпи поширення епідемії в Україні суттєво прискорилися за останні два тижні: період подвоєння кількості нових виявлень зменшився до двох тижнів.

«Згідно з прогнозними обчисленнями (в яких закладено поточну тенденцію до збільшення кількості нових виявлень), середня кількість нових випадків дорівнюватиме 3638 протягом тижня 15–21 вересня 2021 року та 5208 – протягом тижня 22–28 вересня 2021 року», – зазначається у повідомленні.

У НАН зазначають, що на тлі початку навчального року різко зросла захворюваність серед дітей, частка яких у випадках хвороби вперше за весь час статистики перевищила 10%.

«Загрозливою є ситуація на Заході країни. Високою є захворюваність у Чернівецькій області, а її високі темпи зростання спостерігаються у Львівській, Волинській, Тернопільській та інших областях», – підкреслюється у повідомлені НАН.

Наказом Міністерства охорони здоров’я від 14 вересня 2021 року №1932 затверджено тематику наукових досліджень і експериментальних розробок імунобіологічних препаратів та/або виробів для діагностики, які необхідно розпочати виробляти в Україні на 2021–2023 роки: серед напрямків – розробка тест-системи для визначення вірусів SARS-CoV-2.

За даними довідника «Фармацевтика України 2021», випущеному компанією Top Lead в партнерстві з фармацевтичною компанією «Дарниця», наразі в Україні зовсім не виробляють ніяких вакцин.

ОНОВЛЕНО: У Харкові запустять виробництво китайської вакцини CoronaVac

Джерело – «Фармацевтика України 2021»

При цьому, обсяг ринку лікарських засобів в Україні на початок 2021 року склав $4 млрд, а споживання ліків зросло до $96 на особу в рік. Українські виробники поступово збільшують присутність в роздрібному сегменті: частка вироблених в Україні ліків в грошовому еквіваленті зросла з 28% у 2010 році до 37% у 2020-му. Водночас частка продажів медикаментів в натуральному вираженні не істотно скоротилася – до 69%, що свідчить про вищі темпи зростання цін на ліки іноземного виробництва.

ОНОВЛЕНО: У Харкові запустять виробництво китайської вакцини CoronaVac

Джерело – «Фармацевтика України 2021»

Нагадаємо, бустерна доза CoronaVac підвищує захист проти «дельти».

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

США переиграли Францию / В Афганистан возвращаются казни / Quad – Альянс США против Китая - WTF.

США переиграли Францию / В Афганистан возвращаются казни / Quad – Альянс США против Китая - WTF.

В новом выпуске WTF от @Печий News – Джо Байдену все же удалось усмирить Францию и вернуть Европу к содержательному трансатлантическому диалогу. Мир призывает "Талибан" отказаться от радикализма, а талибы обещают вернутся к практике казней. Китай ...

1 29

Штраф 34 тисячі гривень: у Києві знову перевіряють заклади на дотримання протиепідемічних норм.

Штраф 34 тисячі гривень: у Києві знову перевіряють заклади на дотримання протиепідемічних норм.

В Україні також ситуація погіршується, на щастя не так катастрофічно, але рухаємося високими темпами. Маємо понад 9 тисяч нових хворих за минулу добу. І вже 9 областей упритул наблизилися до помаранчевої зони. А головний санлікар Ігор Кузін повідо...

3

Супермени-пенсіонери в ООН. Газовий шантаж РФ. Великий секс і велика політика - Час за Гринвічем

Супермени-пенсіонери в ООН. Газовий шантаж РФ. Великий секс і велика політика - Час за Гринвічем

Генасамблея ООН може вирішити, як врятувати світ чи це знову порожні балачки про глибоке занепокоєння? Як Росія знову шантажує Європу газовою голкою і як це вплине на ціну на газ для українців? Розмова із енергетичним експертом Володимиром Омельче...

Інформаційна війна: чи здатна Україна перемогти? Павло Казарін, Денис Казанський - Дніпровський Пост.

Інформаційна війна: чи здатна Україна перемогти? Павло Казарін, Денис Казанський - Дніпровський Пост.

5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост" у місті Дніпро. Facebook stage. Павло Казарін, Денис Казанський. с̶р̶а̶ч̶-̶д̶и̶р̶е̶к̶т̶о̶р̶о̶м̶ арт-директором Facebook-частини Фестиваля блогерів "Дніпровський пост" 2021 року став Богдан ...

Вивихи, переломи та інші травми - це все у громадському транспорті.

Вивихи, переломи та інші травми - це все у громадському транспорті.

Вивихи, переломи та інші травми - і це все у громадському транспорті. Чи можливо отримати компенсацію за завдану шкоду здоров'ю? Дивіться З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1

Занадто поспішали: як  «слуги»  припустилися помилки під час ухвалення закону про деолігархізацію.

Занадто поспішали: як «слуги» припустилися помилки під час ухвалення закону про деолігархізацію.

Турборежим таки дав маху. Вранці депутати з'ясували, що в одній із статей містяться взаємовиключні правки, хто ж визначає статус олігарха - чи РНБО, як хоче президент, чи Національне агенство з запобігання корупції, як хотів спікер Разумков. Радил...

2 45