Вибух метану на шахті "Покровська": в якому стані постраждалі гірники

5 канал 2
Вибух метану на шахті

Аварія на шахті в Донецькій області. Семеро гірників постраждали внаслідок спалаху метану на шахті "Покровська". Про таке повідомляє "5 канал".

Шістьох доправили до Краматорського опікового центру. Один у тяжкому стані. Газопилова суміш спалахнула вночі на горизонті 470 метрів. Під землею саме перебували більше чотирьох сотень шахтарів, а безпосередньо на аварійній ділянці – 37. Усіх підняли на поверхню. Зараз лаву охолоджують. Аварійну ділянку закрили. Сама шахта працює у штатному режимі. Правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження. Причину спалаху метану з'ясовують експерти.

Завідувач опікового відділення Краматорської лікарні №3 Олег Андрєєв каже: "Будемо прибирати мертві тканини, так звана операція-дермабразия з одномоментною ксенопластикою, тобто закриттям штучної шкірою, так званої ксеношкірою. Загадувати наперед ми не будемо. Двох постраждалих, які нині в стані середньої тяжкості, ми будемо їх оперувати сьогодні, а чотирьох інших будемо лікувати консервативно. У принципі, може, вони будуть продовжувати лікування у себе вдома навіть".

Як повідомляв 5.UA, 16 квітня пізно ввечері на шахті на Донеччині пролунав вибух, є постраждалі.