Ігор Коломойський не підтримуватиме Петра Порошенка на президентських вибрах. Мільярдер заявив про підтримку «будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка»

ZAXID.NET 6

Український олігарх Ігор Коломойський заявляє, що не підтримуватиме на майбутніх президентських виборах чинного главу держави Петра Порошенка. Про це він заявив в інтерв'ю для програми журналістських розслідувань «Схеми».

На запитання, кого буде підтримувати на президентських виборах, Коломойський зазначив наступне: «Будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка».

Мільярдер стверджує, що наразі не має жодних домовленостей з кимось із кандидатів.

«Ні, ні з ким немає. А я і кандидатів поки не бачив. Ну, крім одного відомого… Тимошенко. Я вважаю, що це фаворит президентських перегонів вже сьогодні», – заявив Коломойський.

Проте наявність домовленостей з Тимошенко бізнесмен теж заперечив: «Ні, ніяких взагалі. Ніяких переговорів не вів».

Нагадаємо, Ігор Коломойський за президентства Петра Порошенка очолював Дніпропетровську ОДА (2014-2015р.) Однак згодом на тлі конфлікту навколо «Укрнафти» (у цій компанії мільярдер мав контрольний пакет акцій, однак ВРУ позбавила Коломойського контролю над компанією) подав у відставку. Також за президенства Порошенка у Коломойського та його бізнес-партнерів забрали «ПриватБанк», націоналізувавши фінансову установу.

До слова, чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року.