На виборах у Київраду партія Порошенка обходить «Слуг народу» , – опитування Центру Разумкова.

Якби вибори до Київради відбувались у кінці червня, то серед тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився, перше місце отримала б партія "Європейська солідарність".

Про це йдеться у результатах дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 20 червня по 2 липня 2020 року у Києві. Згідно з ними, за партію Порошенка готові віддати голоси 20,4% киян. Разом із тим, партія "Слуга народу" отримала б усього 19,3% голосів.

Загалом голоси на виборах до Київради за даними Центру Разумкова розподілились наступним чином:

  • 20,4% – Європейська солідарність

  • 19,3% – Слуга народу

  • 11,5% – УДАР

  • 10,6% – Опозиційна платформа – За життя

  • 7,5% – Батьківщина

  • 6,2% – Партія "Перемога Пальчевського"

  • 5,1% – Сила і честь

  • 2,5% – Партія Шарія

  • 2,2% – Українська стратегія Гройсмана

  • 2,2% – Громадянська позиція

razumkov.org.ua
razumkov.org.ua
razumkov.org.ua

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 20 червня по 2 липня 2020 року у Києві методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2025 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Новини по темі

Переговори, дискусії, компроміси, поступки. про варіанти припинення вогню на Донбасі.

Глава делегації України в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук назвав чотири варіанти повного припинення вогню на Донбасі, один із яких - переговори.

Неможливо провести вибори у 18 територіальних громадах Донбасу.

Центральна виборча комісія 7 серпня отримала інформацію про виборчі дільниці в територіальних громадах (населених пунктах) Донецької та Луганської областей, де можна і не можна провести місцеві вибори.

1

ЦВК призначила місцеві вибори з урахуванням нового поділу на райони.

Загалом 25 жовтня вперше відбудуться 1 441 вибори депутатів і голів місцевого самоврядування.

Зеленський відреагував на заяву США про втручання у вибори.

Розвідка США вважає, що Росія здійснює втручання в американські вибори за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача

2

«Це питання нацбезпеки» : Зеленський заявив про неприпустимість втягування України у внутрішню політику США.

Зеленський наголосив на тому, що запобігання втягуванню нашої країни у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання нашої національної безпеки.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie