Отримувачам субсидій пропонують встановити нові газові котли.

Щоб заощадити споживання газу в кілька разів, необхідно замінити в будинках старі і неефективні котли на сучасні і більш продуктивні. Запустити в роботу такий проєкт можна з одержувачів субсидій на газ. Таку заяву зробив голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв.

Він вважає раціональним, щоб заміна обігрівачів оплачувалася з тих коштів, які споживачі заощадять на платіжках за опалення.

“Є величезна кількість одержувачів субсидій, у яких дуже старі і неефективні котли. Цим споживачам можна поставити сучасне, більш ефективне обладнання, і ту економію, яка буде отримана, використовувати для погашення його вартості”, — підкреслив Коболєв.

На сьогоднішній день проєкт із заміни газових котлів обговорюється.

Новини по темі

Уряд хоче доплачувати по 500 грн на місяць за більш пізній вихід на пенсію.

Це дозволить підвищити надбавки 1380 пенсіонерам.

3

Нонна Багмет просить киян повідомляти ДПС про зарплату в конвертах.

Державна податкова служба у Києві просить мешканців столиці повідомляти про тіньову зайнятість та рішуче реагує на відповідні сигнали. Про це заявила Нонна Багмет, виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС у ....

1

За рік валютної лібералізації ПриватБанк оформив 8190 е-лімітів на переказ коштів за кордон (інфографіка).

За рік дії нових правил валютного контролю в Україні оформлено 12 048 е-лімітів на переказ коштів за кордон, з яких майже 68% - через ПриватБанк.

1

Гончарук вважає, що корупцію в будівництві потрібно «системно мочити» .

Прем'єр зазначив, що ухвалення рішення про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції перебуває на фінальній стадії.

1

Україна разом з мережею заправок SOCAR відкриє хаб для громадян на Чонгарі - Зеленський.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час форуму Age of Crimea.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie