На виборах до облрад лідирують «Слуга народу» і ОПЗЖ – опитування.

На виборах до обласних рад партію "Слуга народу" готові підтримати 16% українців, які визначилися з вибором мають намір прийти на вибори, на другому місці "Опозиційна платформа – За життя" з 11,9%.

Джерело : результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг з 12 по 15 вересня

Дослівно: "За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах партію "Слуга народу" на виборах до обласних рад готові підтримати 16% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію "Опозиційна платформа – За життя" підтримують 11,9%, партію "Європейська солідарність" – 11,3%, партію "Батьківщина" – 8,2%".

Деталі: За партію "За майбутнє" готові відати голоси 5,8%, за Радикальну партію – 4,7%, за УДАР Віталія Кличка – 3,7%, за ВО "Свобода" – 3,3%, за партію Шарія – 2,8%, за партію "Голос" – 2,2%, за партії "Пропозиція" та "Перемога Пальчевського" – по 2,1%, за партію "Наш край" – 2%, за партію "Сила і честь" – 1,5%, за партію "Самопоміч" – 1,2%.

Сумарний рейтинг інших партій, які беруть участь у місцевих виборах та були включені у список для дослідження, – 21,2%.

Відзначається, що у дослідженні представлений агрегований рейтинг партій на місцевих виборах, який є сумою усіх результатів політичних сил на виборах в обласну раду кожної області.

Респондент обирав зі списку, який був унікальним для кожної обласної ради (у Києві – до міської ради).

Сукупно в рейтинг потрапило 65 різних партій, з яких переважна більшість – місцеві партії, які балотуються в одну, або кілька обласних рад.

Також соціологи вказують, що якщо у виборах до Верховної ради сумарний рейтинг п’яти основних партій, що представлені сьогодні у парламенті, становить 72%, то на місцевих виборах їх агрегований показник – 50%.

Порівняно з рейтингами політичних сил до ВР помітних електоральних втрат на місцевому рівні зазнають партії "Слуга народу", (26% "парламентського" рейтингу проти 16% "місцевого"), "Опозиційна платформа – за життя" (17% проти 12%), Європейська Солідарність (16% проти 11%), партія "Голос" (4% проти 2%), "Сила і честь" (4% проти 2%). Натомість спостерігається приріст у таких партій як "За майбутнє", "УДАР" "Пропозиція".

Дослідження тривало з 12 до 15 вересня. Методом телефонних інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 5 тисяч українців віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

Новини по темі

Навальний відповів на слова Путіна про отруєння

Російський опозиціонер Олексій Навальний відреагував на припущення президента Володимира Путіна щодо того, що політик міг сам випити отрути.

1 2

Одіозного СБУшника Демчину з днем народження вітали колишні міністри та силовики.

На святкуванні дня народження колишнього заступника глави СБУ Павла Демчини наприкінці серпня зібрались чинні та колишні силовики, які приїхали на автівках із необлікованими номерами. 

2 6

Чернівецька область – друга за числом смертей від коронавірусу.

За числом летальних випадків попереду Чернівецької області знаходиться лише Львівщина. 

1 3

Під час карантину дозволили не ставити оцінки з деяких предметів.

Школи під час дистанційного навчання можуть оцінювати дітей у форматі "Зараховано / не зараховано", якщо більше половини уроків проводять онлайн.

1 2

Комітет сенату США одноголосно підтримав Дейтона на посаду посла в Україні.

Комітет із закордонних справ сенату одноголосно підтримав кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні.

1 4

Коломойський в США залишив після себе величезні борги і безробітних – журналісти.

За словами журналістів-розслідувачів, всі бізнеси олігарха Ігоря Коломойського в США залишили за собою величезні суми несплачених податків, а також екологічні проблеми і безліч безробітних.

2 14

Авіакомпанії закликають тестувати пасажирів на COVID-19 перед відльотом.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) вважає, що краще робити тести на COVID-19 перед міжнародними польотами, ніж відправляти пасажирів в самоізоляцію.

1 2

В Україні розробили путівник для іноземних інвесторів.

В Україні вперше розробили та презентували всеохоплюючий путівник для іноземних інвесторів UkraineInvest Guide. Це аналітичний інструмент, в якому можна знайти інформацію про інвестиційні проєкти, про ресурсний потенціал країни, про зміни в регуля...

6 7

Новини 22 вересня: самогубства в лікарні, антирекорд захворюваності.

У столичній лікарні, де лікують COVID, двоє чоловіків наклали на себе руки, Попередній тиждень побив антирекорд захворюваності на COVID-19 у світі, — актуальні новини 22 вересня.

10 4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie