Модель, що вибігла на поле у фіналі Ліги чемпіонів, показала свої найбожевільніші трюки — відео.

Американська модель Кінсі Воланськи, що вибігла на поле під час фінального матчу Ліги чемпіонів минулого сезону, поділилася з підписниками своїми найбожевільнішими трюками за останні шість місяців.

Відповідне відео дівчина виклала в Instagram.

У коментарі до ролика вона написала: «Через чинний карантин і отримані травми я дуже сумую за всіма цими божевільними трюками і пригодами.

Ось невелике резюме деяких з моїх божевільних трюків, які я зробила за останні шість місяців".

У ролику Воланськи показала свій знаменитий забіг у фіналі Ліги чемпіонів, політ на крилі літака, стрибок з парашутом та інші незвичайні свої вчинки.

Раніше поп-зірка і мати двох дітей захисника Барселони Жерара Піке Шакіра іронічно прокоментувала успіхи свого обранця в популярному серед спортсменів челенджі.

Новини по темі

Стало відомо, як Ірина Морозюк заразилася коронавірусом.

Вона перенесла хворобу без ускладнень

1 1

Помер легендарний гравець НФЛ Том Демпсі

Легенда НФЛ Том Демпсі помер від коронавірусу на 74-му році життя.

1

Баскетболіст зібрної України позбувся коронавірусу за 3500 гривень.

Суму, еквівалентну 127 доларам США витратив В’ячеслав Бобров на лікування від найпопулярнішої хвороби 2020 року

1

Іспанський футболіст виграв благодійний турнір з FIFA 20, підключившись до Wi-Fi сусіда.

Гравцю довелося піти на хитрощі, щоб взяти участь у змаганнях.

2 1

«Реал» затягує паски: названа сімка гравців, яких клуб позбудеться через коронавірус.

Мадридці мають намір розвантажити зарплатну відомість на 75 мільйонів євро – підуть Бейл, Хамес і не тільки