Об'єднувати Чорне море з Балтійським потрібно зараз, потім буде пізно. Польщі Цихоцький.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив посол Польщі Бартош Цихоцький в інтерв'ю "Українському радіо", передає Цензор.НЕТ.

З його слів, з боку Польщі прикордонна інфраструктура розвивається вже зараз. Було побудовано сучасні дороги до кордонів з Україною, модернізовано прикордонні переходи. Зараз польська сторона чекає на аналогічні дії з боку України.

"Була дуже цікава зустріч міністрів інфраструктури минулого року. Ми були зацікавлені, як новий уряд ставиться до ідей попереднього уряду. Там була ідея "go highway", побудувати сучасний хайвей з Одеси до Катовіце і до Гданська. "Об’єднати" Чорне море з Балтійським", - розповів він.

Читайте також: НАТО подає РФ "сильний сигнал", дислокуючи в Польщі та країнах Балтії своїх військовослужбовців, - Столтенберг

Цихоцький зазначив: "Ми зрозуміли, що в міністра Криклія - свої ідеї, тож чекаємо".

Це мільярди грошей, які ми вже витратили на колишню ідею, і це потенційно мільярди грошей, які можуть піти шляхом Китай-Росія-Білорусь-Польща, чи Туреччина-Румунія-Захід, чи Китай-Азія-Україна-Польща. Вирішувати треба зараз, бо потім буде пізно", - сказав посол.

У 2014 році за фінансової підтримки Європейського союзу була створена транскордонна комісія з представників Польщі, Республіки Білорусь і України, яка займається питаннями створення водного шляху від Балтійського до Чорного моря через річки Вісла, Західний Буг, Прип'ять і Дніпро (проект Е-40).

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в Україні розглядають можливість реалізації декількох інфраструктурних проектів, серед яких побудова водного шляху між Чорним і Балтійським морями.

Новини по темі

Зеленський заявив про необхідність забезпечення вчених всім необхідним для створення вакцин в Україні.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що в країні необхідно створити можливість для розробки вакцин і ліків.

1

Yevhen Bulavka: Пацифісти хрінови

Леонід Кравчук щойно увійшовши у свою роль представника в ТКГ від України вже наговорив стільки, що сказане ним складно піддається осмисленню. Схоже, дідулю "понесло" і він увімкнув потік свідомості, "святкуючи" своє повернення у велику політику. ...

5 1

Захоплювача банку в Києві затримали

Вибуху не сталося.

1

Уряд відшкодовує дві третини зарплати 358 тис. громадян.

Кабінет Міністрів відшкодовує дві третини зарплати 358 тис. громадян, працевлаштованих 180 тисячами ФОП, які втратили оплату праці.

4

Події на Донбасі йдуть не за українським сценарієм, як би не намагалися продати це в якості «прориву» – Єлісєєв.

"Контрольованою ескалацією" продовжують керувати з Москви, нагадує дипломат

4 27

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie