Скрипаль виписався з лікарні: з'явилася реакція Путіна

Сегодня 2
Скрипаль виписався з лікарні: з'явилася реакція Путіна

Президент Росії Володимир Путін заявив, що радий виписці екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля, засудженого в РФ за шпигунство, з лікарні і бажає йому здоров'я, передає ТАРС.

"Так, я сьогодні теж почув із засобів масової інформації, що він вийшов з лікарні, дай бог йому здоров'я, ми дуже раді насправді", – сказав Путін на прес-конференції за підсумками переговорів у вузькому складі з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Раніше Національна служба охорони здоров'я Великої Британії повідомила, що екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля виписали з лікарні.

Нагадаємо, 5 березня поліція британського міста Солсбері оголосила про те, що поруч з одним з міських торгових центрів через взаємодію з невідомою небезпечною речовиною серйозно постраждали дві особи. Пізніше з'ясувалося, що це був рекс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль, який працював на британську розвідку, і його дочка Юлія. Постраждалі перебували в критичному стані, однак 29 березня Юлія вийшла з коми і почала розмовляти, а 30-го – пити і самостійно вживати їжу.

Велика Британія звинуватила Росію в причетності до цієї хімічної атаки з використанням нервово-паралітичної речовини "Новачок".