Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

«Нафтогаз» подав заявку на участь у сертифікації «Північного потоку-2» , щоб довести, що він не відповідає європейському законодавству.

Про це сьогодні на брифінгу заявив глава НАК Юрій Вітренко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Як зазначив Вітренко, "Нафтогаз" вважає, що газопровід "Північний потік-2" не відповідає європейському законодавству.

"Нафтогаз України", як національна компанія, яка очолює боротьбу за енергетичну безпеку України, відстоює національні інтереси, подала заявку на участь у процесі сертифікації оператора "Північного потоку-2" перед німецьким регулятором", - цитує Вітренка "Інтерфакс-Україна".

Також читайте: Перша нитка "Північного потоку-2" заповнена технічним газом, - оператор газопроводу

Новини по темі
Вторгнення в Україну: Росії може допомогти Білорусь.

Вторгнення в Україну: Росії може допомогти Білорусь.

Білоруські збройні сили можуть брати участь у вторгненні до України разом із Росією. Таку заяву в інтерв’ю Sargs.lv зробив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. “Ми розглядаємо цей сценарій на дуже серйозному рівні. Ми не відкидаємо...

Народна Правда

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг народного депутата України Сергія Шахова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: