У яких випадках відтермінування штрафів для «єврономерів» не діє.

На початку жовтня Уряд оприлюднив постанову про відтермінування штрафів для “єврономерів” до 1 січня 2020 року. Проте ця постанова діє не для всіх категорій громадян.

Про це повідомляє Дорожній Адвокат на сторінці у Facebook.

Як ідеться в повідомленні, прочитавши в Інтернеті публікації про відстрочення «драконівських» штрафів для авто на “єврономерах” деякі власники таких автомобілів спробували вивезти їх за кордон. Як наслідок – отримали протоколи і залишили авто на кордоні.

“Дійсно, для певної категорії осіб штрафи за перевищення терміну перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією відтерміновано до 31 грудня 2019 року. Проте це стосується не всіх”, – повідомляється в публікації.

У яких випадках діє відтермінування:

  • відтермінування застосовується лише за умови здійснення митного оформлення автомобілів для їх вільного обігу на митній території України, тобто за умови розмитнення (Закон від 12.09.2019 №73-IX),
  • в інших випадках, якщо автомобіль не розмитнено, а вивозиться за межі митної території України, застосовуються нові штрафи.

Які штрафи діють:

  • перевищення строку тимчасового ввезення чи транзиту більше ніж на тридцять діб, а також втрата цих автомобілів, на даний час передбачає штраф 170 000 грн або їх конфіскація.

Кредитні картки для водіїв

“Наразі під час перетину кордону митниця масово виписує протоколи на «євробляхи», ввезені в режимі «Транзит», які громадяни вивозять «назад» за кордон. Протокол виписується на підставі ч.6 ст.470 Митного кодексу, автомобіль тимчасово вилучається”, – зазначає Дорожній Адвокат.

Так, розгляд справи здійснюється судом. До розгляду справи судом автомобілі залишаються на спеціальних майданчиках митниці, призначених для зберігання конфіскованих товарів.

Новини по темі

Рада відправила на доопрацювання програму діяльності уряду.

Документ буде доопрацьовуватися з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених народними депутатами під час обговорення програми в комітетах Верховної Ради.

1

Прессекретарка Зеленського Мендель за рік заробила майже мільйон.

При цьому у Мендель немає заощаджень

3 43

Шмигаль попросив парламент повернути програму Кабміну на доопрацювання.

За словами прем'єра, після цього Кабмін внесе в парламент оновлений проект програми своєї діяльності, який розроблено разом з усіма комітетами Верховної Ради.

1

Американська Freedom Holding купує 20% Української біржі.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку дозволила компанії Freedom Holding Corp купити акції Української біржі.

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie