Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Через помилки у санкційному списку РНБО звільнили керівництво одного з департаментів поліції.

Через помилки щодо 108 осіб, які стосувалися прізвищ, дат народження, громадянства у санкційному списку РНБО, звільнили керівництво Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Джерело : міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, відповідаючи у парламенті під час години запитань до уряду, цитує "Укрінформ"

Пряма мова : "Щодо технічних виправлень, які були здійснені РНБО. Дійсно, МВС було проведено оцінку виконання санкцій, і були виявлені технічні зміни у прізвищах, зокрема, (щодо написання їх – ред.) латиницею, - там, де певні букви не відповідали тим даним, які знаходяться у закордонних паспортах, зокрема, цих громадян.

Десь була змінена або не відповідала (реальній – ред.) дата народження (внесених у цей список осіб – ред.). Десь було вказане інше громадянство. Всього таких технічних виправлень було зроблено 108".

Деталі: За словами міністра, у жодному з випадків цих осіб, щодо даних яких були допущені помилки, не було виключено із санкційного списку, адже йдеться, як уточнив Монастирський, і про кримінальних авторитетів, і про "злодіїв у законі".

Монастирський пояснив, що інформація щодо цих помилок, зокрема, передали до Нацбанку і до банківських установ для блокування відповідних рахунків цих осіб у разі, якщо вони не були заблоковані у зв’язку з тими технічними неточностями.

Він поінформував, що стосовно цієї ситуації була проведена службова перевірка, і у результаті такого службового розслідування було звільнено цілу низку осіб з Нацполіції, зокрема - керівництво Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог.

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог.

Багатьох українців цікавить, як діяти, якщо Росія піде в наступ. Однак першочергово треба заспокоїтися, адже нерви й паніка ще ніколи не давали позитивних результатів, а лише негативні. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал ...

У  «Слузі народу»  є проблема з голосуванням, – депутатка Василевська-Смаглюк.

У «Слузі народу» є проблема з голосуванням, – депутатка Василевська-Смаглюк.

Верховна Рада остаточно ухвалила проєкт закону про державний бюджет України на 2022 рік. Підтримали документ 215 нардепів від "Слуги народу". Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: