Співачка разом з продюсером розіграла тендер від департаменту культури Львівської ОДА

Колона 1

26 червня Департаментом  з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації було повідомлено про намір укласти договір з підприємцем Віталієм Мироненком. Згідно договору підприємець за 310 тисяч гривень повинен поставити  професійну мобільну сцену для виступів.

Розмір сцени повинен має становити 6х8 метрів. Про це повідомляє Центр громадського моніторингу та досліджень

У тендері на закупівлі сцени брали участь лише двоє учасників Віталій Мироненко та Тетяна Дегтярьова. Обоє учасників встановили вартість своїх послуг таку саму як і сума очікуваної вартості – 310 тисяч гривень. Також учасники не намагалися знижувати своєї ціни.

Замовник послуг дозволяв подати на участь в торгах довідки у вільній формі, про те ФОПи подали більшість ідентичних довідок з однаковими граматичними помилками.

помилки Мироненко Дегтярьова тендер львівської ОДА

Зображення з сайту Центр громадського моніторингу та досліджень

Згідно даних на сайті ProZorro, Віталій Мироненко та Тетяна Дегтярьова використовували однаковий номер телефону +380506474070 під час укладання з замовником прямих умов.

Спільний телефон Мироненко Дегтярьова тендер львівської ОДА

Зображення з сайту Центр громадського моніторингу та досліджень

Також згідно даних на сайті ProZorro Тетяна Дегтярьова, здійснювала свою підприємницьку діяльність під іншим прізвищем Мироненко.

Згідно інформації у соціальних мережах Тетяна Дегтярьова (минулому Мироненко) є солісткою гурту «Made in Ukraine». У цього гурту є генеральний директор – Віталій Мироненко.

Тетяна Дегтярьова та Віталій Мироненко уже не один раз були конкурентами на одних і тих же закупівлях.