Народна Правда

«Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

https://narodna-pravda.ua/

Парапроктит: причини, симптоми захворювання та особливості його лікування.

Парапроктит відноситься до досить поширених видів захворювань прямої кишки. Патологія є запаленням жирової клітковини. Вона проявляється гострими болями, потребує грамотного комплексного лікування. У запущених випадках хвороба набуває хронічного характеру. Допомагає ефективно усунути парапроктит операція, інші способи терапії демонструють слабкі результати.

Причини та симптоми парапроктиту

Найчастішою причиною запалень стають умовно-патогенні мікроорганізми – грибки, бактерії. І ті, й інші живуть у кишечнику. Але в процесі своєї життєдіяльності вони можуть долати слизові оболонки. Потрапляючи на жирові тканини, вони дуже швидко розмножуються. Це призводить до появи гострого запального процесу.

До групи ризику входять люди, які страждають на анальні тріщини, закрепи, діарею, геморой. Іноді інфікування відбувається через осередки запалень в інших органах. Патогенні організми потрапляють у околопрямокишкові тканини по кровотоку. Симптоми залежить від форми захворювання. Гострий парапроктит проявляється незначним підвищенням температури тіла. У міру його розвитку симптоматика наростає:

 • температура підвищується до 38 градусів та вище;
 • з’являється сильне озноб;
 • в області прямої кишки починається біль, що не залежить від дефекації.

Візуально патологічний процес дається взнаки почервонінням, набряклістю і ущільненням тканин в області анального отвору. Промацування провокує різкий і сильний біль. Іноді пацієнти стикаються з розладом сечовипускання, затримкою випорожнень, виникненням хибних позивів до дефекації.

Популярні новини зараз

 • У Києві хочуть демонтувати Батьківщину-мати, але місце пустувати не буде
 • ”Русский мир”: окупанти позбавили ціле місто на Донбасі тролейбусного депо
 • Якою буде погода у грудні: синоптики дали детальний прогноз на перший місяць зими
 • Якщо запалення не лікувати, існує висока ймовірність накопичення гною. Гнійникове утворення поступово збільшується у розмірах, потім проривається. Деякі жінки стикаються із розтином свищевого отвору в область піхви. Відходження гною супроводжується зменшенням симптомів.

  Лікування парапроктиту: основні заходи

  Незалежно від форми захворювання лікування проводиться хірургічним шляхом. Терапія медикаментозними препаратами допомагає знизити симптоматику, забезпечити зменшення запалень доти, доки утворилися свищеві ходи. Звернутися за допомогою можна до фахівців компанії oxford-med.com.ua.

  Дуже рідко вдається діагностувати захворювання на такі ранні терміни. Це зумовлено кількома причинами. До основних належать відсутність яскраво виражених симптомів, небажання пацієнта звертатися до медиків із делікатною проблемою. Важливо розуміти, що у гострій формі потрібна термінова операція. Своєчасне видалення нариву дозволить уникнути серйозних наслідків та ускладнень.

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

  Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

  Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

  Зеленський призначив 28 суддів на посади - На цю хвилину.

  Зеленський призначив 28 суддів на посади - На цю хвилину.

  ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: