Відірвало три пальці: у Львові в 6-річного хлопчика в руках вибухнула петарда.

Відірвало три пальці та дивом не зачепило очі та обличчя. Так завершилися ігри з петардою на Львівщині. Вона вибухнула просто у руках 6-річного хлопчика. Де були батьки та у якому стані дитина зараз дізнавалася журналістка "5 каналу".

Удома у шухляді 6-річний Максим знайшов невідому річ і зацікавився нею. Що це, хлопчик не знав та почав бавитися.

"О така...така як велика петарда. Я просто бавився, я не знав що то таке", – зазначив постраждалий Максим Башак.

Раптово прогримів вибух. Крик першою почула мама Максима. Вона була у сусідній кімнаті.

"Виявляється він нею довго тер, вона дуже розігрілася в його руках. От і вибухнула. Це просто вибух петарди в хаті . Більше нічого не було. Далі в хаті крик та все. І біда на рівному місці", – каже мама хлопчика Галина Башак.

Каже, вдома дітям суворо забороняли брати петарди без нагляду дорослих.

"Чоловік казав, щоб ви без мене її не брали. Вони стріляли. Чоловік виходив перед тим. Ми живемо в особняку. А навпроти ніхто не живе, то вони кидала туди", – додає Галина Башак.

Нині Максим у дитячому опіковому центрі. Його стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

"Тяжка травма кисті. Три пальці відсутні на момент поступления, два пальці частково залишилися. Там нігтьові фаланги відірвані, частина основної фаланги. Розірвані тканини на долоні", – наголосив завідувач опікового відділення 8 міської клінічної лікарні Василь Савчин.

Лікарі кажуть, що дитині пощастило, адже вибух дивом не пошкодив обличчя та очі. Нині головне – зберегти функції кисті бодай частково.

"Мусимо вичекати і дивитися, що лишилося живе. Які тканини життєздатні і будемо далі дивитися як відновити втрачені тканини. І максимально зберегти частини залишків тих кісточок, шоб була деяка функція себе обслуговувати", – підсумував Василь Савчин.

Медики прогнозують: на Максима чекає тривале лікування, кілька операцій та реабілітація.Тим часом проти батьків порушили кримінальне провадження за злісне невиконання батьківських обов'язків.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Нагадаємо, стабільно тяжким залишається стан хлопчика з Житомирщини, якого з вогнепальним пораненням транспортували до Києва гвинтокрилом. Столичні медики вчора провели ще одну операцію.

5 канал

«5 канал» - актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу

https://www.5.ua/

Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

1

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1