Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

У Росії істерично відреагували на «антиокупаційний» словник РНБО.

Словник уміщує понад 60 кремлівських пропагандистських кліше

Представник окупованого Росією Криму, член Ради Федерації, Сергій Церков істерично заявив, що український «антиокупаційний» словник, спрямований на контрпропаганду Кремля, нібито принижує самих українців. Про це він заявив у коментарі РИА Новости.

У Москві побачили в цьому словнику «утиски свободи слова». А сам Церков переконаний, що рішення ухвалили, бо в українському суспільстві, мовляв, щодо подій в Криму «різняться думки».

РНБО України розробила глосарій, який рекомендують використовувати для боротьби з російською пропагандою та інформаційним впливам.

Зокрема, Росія поширює назви, терміни та словосполучення, які покликані легітимізувати псевдодержавні утворення на Сході України та тимчасову окупацію Криму. Глосарій покликаний протидіяти такому деструктивному інформаційному впливу РФ та російським маніпуляціям суспільною думкою.

У словнику наводиться список з 64 визначень російської пропаганди та можливі варіанти їхньої заміни. У ньому є п’ять розділів: перший стосується загальної термінології («хунта», другий — окупації Криму («русская весна», «воззʼєднання Криму з Росією», «анексія Криму») У третьому розділі йдеться про фейки про війну на Донбасі («добровольці з РФ», «відпускники»)

Четвертий розділ стосується термінології щодо історичної пам’яті, у ньому містяться такі пропагандистські визначення як «Малоросіям, «Новоросія», «Велика Вітчизняна Війнам. П’ятий присвячений термінології щодо іноземних держав («Прибалтика», «Білорусія», «Республіка Абхазія»).

Документ можна завантажити за посиланням.

Новини по темі
«Ми з Україною. Нехай всі задумаються про наслідки». про загрозу російського вторгнення

«Ми з Україною. Нехай всі задумаються про наслідки». про загрозу російського вторгнення

Європейський Союз на тлі загрози вторгнення Російської Федерації продовжить підтримувати Україну та використовувати усі можливі дипломатичні важелі, щоб змусити Кремль відмовитись від будь-яких агрнесивних планів.

Цензор.НЕТ

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

У бегемотів уперше виявили коронавірус

У бегемотів уперше виявили коронавірус

У світі вперше діагностували коронавірус у бегемотів. Заразились тварини у зоопарку Антверпена в Бельгії. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Ка...

Чому в Україні досі немає третьої дози вакцини

Чому в Україні досі немає третьої дози вакцини

Коронавірус не відступає, а тільки продовжує поширюватись світом. Наразі налічували 4 штами, але нещодавно виявили 5 – Омікрон. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у...

Путін та Байден обговорять Україну на відеозустрічі.

Путін та Байден обговорять Україну на відеозустрічі.

Джо Байден та Володимир Путін поспілкуються у форматі відеозв'язку 7 грудня. Білий дім підтвердив, що вони обговорять тему України. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Кан...

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1