Середня зарплата жителів Києва у півтора рази вища ніж в інших регіонах.

Середня заробітна плата в Києві в 2019 році склала 15 800 грн, що у 1,5 раза вище, ніж у інших регіонах (10 500 гривень).

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації, посилаючись на дані Департаменту економіки і інвестицій у звіті про виконання Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2018-2020 роки за 2019 рік.

Зазначається, що порівняно з 2018 роком розмір заробітної плати в Києві виріс на 16,5%. Разом з тим, до 5,7% скоротився рівень безробіття і майже до 97 тисяч зросла кількість осіб, прийнятих на новостворені робочі місця.

Крім того, валовий регіональний продукт зріс на 3,8%, капітальні інвестиції – на 11,3% і сягнули 126,6 млрд грн, що становить 33,4% загальнодержавного обсягу. За результатами дев’яти місяців 2019 року іноземні інвестори вклали в економіку міста Києва 1 124,8 млн дол. Це 67,4% загальнодержавного обсягу.

Протягом 2019 років Київ експортував товарів на 12,5 млрд дол. Порівняно з показником 2018 року, це на 21,9% більше і становить 25% загальнодержавного обсягу. На 15,1% зріс оборот роздрібної торгівлі і сягнув 214,2 млрд грн або 19,5% від загального показника в Україні. Відбулося також уповільнення індексу інфляції до 3,9%, що нижче від середнього значення по Україні на 0,2 відсоткового пункта.

До слова, глава Національного банку України ЯківСмолій в січні три рази декларував отримання зарплати на загальну суму 597,870 тисяч гривень та інші доходи.

А тим часом було названозарплати всіх українських міністрів за січень. Найбільше серед міністрів в січні заробив Вадим Пристайко, а серед заступників міністрів – його заступник Сергій Кислиця. Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721 грн.

Також повідомлялося, що прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати. Це – майже удвічі більше, ніж Зеленський. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.

Новини по темі

За перший квартал бюджет недоотримає 60 млрд грн - Синютка.

У першому кварталі 2020 року державний бюджет недоотримав 60 мільярдів гривень.Про це повідомив народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Олег Синютка в ефірі телеканалу "Прямий".Він наголосив, що "Європейська Солідарність" має чіткий ...

1

Кличко закликає уряд до жорстких кроків для зупинення коронавірусу.

Мер Києва вимагає жорстких обмежень щодо відвідування парків та роботи деяких підприємств

1

Кличко заборонив відкривати в Києві продуктові ринки.

На час карантину в Києві не будуть відкриватися продуктові ринки. «Тим, хто буде обговорювати тему відкриття ринків, зазначу – Київ не буде відкривати ринки. Це станеться тільки в умовах поліпшення ситуації в столиці. Працюють продуктові маг...

1 1

Понад 60 людей втекли з обсервації у київському готелі Козацький.

Більше 60 осіб, яких помістили на обсервацію в готель Козацький у Києві, втекли. Про це у прямому ефірі заявила ведуча телеканалу 112 Україна та підтвердив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

1

Карантинні виплати: Кабмін схвалив грошову допомогу для українців.

Шмигаль назвав три ключові пункти, які вимагають уваги уряду

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie