Кабмін скорегував плани на 2020 рік з урахуванням коронавірусу.

Кабмін приділив особливу увагу соціальній підтримці громадян в умовах карантину.

Кабмін оприлюднив проект програми діяльності на 2020 рік з урахуванням карантину. У проекті програми уряду підтверджується курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію, а також реалізація принципів економічного, правового, соціального розвитку, передбачених Угодою про асоціацію України з ЄС.

В короткострокових пріоритетах вказана організація протиепідемічних заходів для боротьби з коронавірусом, зокрема, підготовка лікарень, відновлення системи протиепідемічного захисту, а також забезпечення безперервної роботи критично важливих об'єктів.

Також уряд планує переглянути бюджет-2020 для посилення соціального захисту та підтримки економіки; надати кредитну підтримку малому і середньому бізнесу; підтримати українського виробника; знизити фіскальне навантаження на бізнес в умовах карантину; працевлаштувати українців, які повернулися з-за кордону.

До соціальної підтримки Кабмін Шмигаля відніс:

індексація пенсій і надання допомоги пенсіонерам та іншим незахищеним верствам;

спрощення надання допомоги по безробіттю на час карантину;

підвищені виплати медикам;

організація дистанційного навчання, завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії.

До довгострокових пріоритетів уряду Шмигаля відноситься стимулювання економіки в період постпандемії через розвиток малого і середнього бізнесу, підтримку вітчизняного виробника, ефективне управління державними підприємствами, забезпечення продовольчої та енергетичної безпеки, а також розвиток науки і інновацій.

Читайте також: Кабмін спростив порядок нарахування субсидій на час карантину

Як повідомлялося, президент підписав "антикризовий законопроект", який передбачає соціальні гарантії для населення і бізнесу на час карантину. На наступному засіданні Рада також розгляне внесення правок до держбюджету-2020 і третій пакет пільг для громадян і бізнесу.

Новини по темі

Питання надання Україні ПДЧ в НАТО узгоджене, потрібно рішення союзників. керівника МЗС Божок.

Питання надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО принципово погоджено вже давно. На сьогодні союзникам треба прийняти тільки тактичне рішення.

1

Саакашвілі переконаний, що вибудує з Аваковим «робочі відносини» .

Політик нагадав про намір створити службу фінансових розслідувань.

1

Тищенко проїхався «зайцем» в київській маршрутці

Нардеп заявив, що у нього нібито є пільги

1 5

В.о. міністра освіти, енергетики і культури мають перспективи очолити міністерства.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що виконуючі обов'язки міністрів освіти і науки, енергетики та захисту навколишнього середовища, культури та інформаційної політики також розглядаються як кандидати в міністри.

2

Під час карантину було оголошено майже 800 конкурсів на держслужбу за спеціальною процедурою.

В Україні оголосили майже 800 конкурсів на держслужбу за спецпроцедурою під час карантину.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie