Чемпіон дотиснув аутсайдера: результати Суперліги Парі-Матч 9 січня.

Чемпіон України южненський "Хімік" здобув досить непросту перемогу над головним аутсайдером Суперліги Парі-Матч "Харківськими Соколами" у регулярній першості країни.

Команда Віталія Степанівської на своєму паркеті лише в заключній частині поєдинку зуміла дотиснути суперника – 90:66.

Обидва колективи не зуміли порадувати вболівальників результативним баскетболом. Гості, незважаючи на статус андердога, нав'язали "хімікам" свою гру і до середини другої чверті утримували опонента на відстані п'яти очок.

Хімік – Харківські Соколи
ФБУ

А ось відразу ж після великої перерви южненці несподівано пішли у відрив на 14 пунктів. Здавалося, що цей момент послужить переломним, але "соколи" моментально повернули відставання в п'ять пунктів.

Така гра команди Євгена Мурзіна змусила його колегу взяти овертайм, який сприятливо вплинув на "Хімік". Господарі зробили ривок 16:2, який і дав можливість чемпіонами довести матч до підсумкової перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Київ-Баскет" здобув третю поспіль перемогу в Кубку Європи ФІБА.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Новини по темі

«Мандражно» : баскетболіст «Барселони» повернувся до збірної України.

Центровий іспанського гранда готується до старту відбору на ЧЄ-2021

1 1

Україна отримала потужне підсилення перед стартом у відборі Євробаскета-2021.

Гравець "Барселони" вже тренується з національною командою України

1 1

Відбувся Матч всіх зірок НБА: як це було

У Чикаго зібралися кращі баскетболісти найсильнішій баскетбольній лізі світу. Команда Леброна Джеймса дотиснула команду Янніса Адетокунбо в Матчі зірок НБА, який відбувся в Чикаго, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. Зустріч закінчилася з рахунком 157:155....

1

Команда ЛеБрона Джеймса перемогла у Матчі всіх зірок НБА.

Команда форварда Лос-Анджелес Лейкерс ЛеБрона Джеймса обіграла команду форварда Мілуокі Янніса Адетокумбо у Матчі всіх зірок НБА.