Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Росія вже рік блокує обговорення у ТКГ плану дій щодо реалізації Мінських угод, - «слуга народу» Костін.

Про це в ефірі телеканалу "Дом" розповів "слуга народу", представник України у політичній підгрупі ТКГ, в. о. першого заступника української делегації у ТКГ Андрій Костін, інформує Цензор.НЕТ.

"У підгрупі з політичних питань, у якій я представляю українську делегацію у ТКГ, відбувається дуже складна дискусія", - зазначив він.

Так, рік тому на рівні ТКГ було ухвалено рішення, щоб політична підгрупа розробила так званий план дій щодо реалізації Мінських угод.

Читайте на "Цензор.НЕТ": США та Євросоюз закликали Росію до конструктивних переговорів в ТКГ: "РФ сторона конфлікту і має взяти на себе відповідальність"

"Але оскільки підходи дуже різні до того, як реалізовувати Мінські домовленості, наша делегація внесла свій проєкт плану ще рік тому. Він не підтримується, на жаль, нашими візаві з переговорів. До того ж, російська делегація відмовляється брати активну участь в обговоренні цього доручення Тристоронньої контактної групи, що, на мій погляд, свідчить про те, що вона не хоче брати на себе відповідальність, яку має нести як учасник ТКГ", - сказав Костін.

Він додав, що протягом останніх місяців у політичній підгрупі українська делегація порушувала питання щодо необхідності розглядати зокрема традиційні для політичної підгрупи питання порядку денного.

"Зокрема адаптацію закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування…" у зв'язку з включенням до цього закону так званої формули Штайнмаєра. І тут ми також не можемо досягти взаєморозуміння - наші візаві щодо консультацій не хочуть продовжувати розгляд цього законопроєкту", - продовжив в. о. першого заступника української делегації у ТКГ.

Костін наголосив, що саме ухвалення законів є основним елементом політичного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Також читайте: Росія прагне провалу мінських угод. Це розв'язало б їй руки та дало велику свободу дій, - Кулеба

"Це ж не лише закон про особливий порядок місцевого самоврядування, але й закон про амністію, закон про особливості проведення місцевих виборів", - додав він.

"Ось у зв'язку з чим робота в політичній підгрупі зараз має характер таких дискусій - і щодо того, що робити з планом дій, і щодо нашої пропозиції повернутися до роботи над законопроєктами… На наш погляд, цю роботу заблоковано у зв'язку з тим, що Російська Федерація не готова і не збирається наразі сприяти цьому політичному врегулюванню", - вважає Костін.

Новини по темі
«Я закінчу і ви будете говорити! Ви постійно кажете неправду! » СТЕЦЬКІВ і СИНЮТКА посварилися в ефі.

«Я закінчу і ви будете говорити! Ви постійно кажете неправду! » СТЕЦЬКІВ і СИНЮТКА посварилися в ефі.

«Якби Зеленський хотів «посадити» Порошенка, то посадив би. Віктор Янукович, коли «судив» Юлію Тимошенко, зробив це. Щодо вугільної справи, то я вважаю, є інші питання, які можна йому пред’явити. Наприклад, чому він не запровадив воєнний стан, кол...

«Та візьми ту повістку!» - ФАРІОН розкритикувала Порошенка, який втікав від отримання підозри.

«Та візьми ту повістку!» - ФАРІОН розкритикувала Порошенка, який втікав від отримання підозри.

«Тут кажуть, мовляв, Зеленський пише сценарій. Так, це його заробіток писати сценарії. Але якщо і з іншого боку починають писати сценарій, то я собі думаю: «Хіба життя моєї країни – це гра? Ми всі закладники та актори гри, яку нам організовують дв...

«У мене великий скепсис щодо талонів на їжу» : Олександр Крамаренко пояснив, що мав на увазі.

«У мене великий скепсис щодо талонів на їжу» : Олександр Крамаренко пояснив, що мав на увазі.

Про продуктову реальність, зростання цін та економіку споживання та допомогу поговоримо з Олександром Крамаренком, головним редактором журналу "Кореспондент". Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegr...

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Прямий ефір Парламентського телеканалу "Рада" Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #РадаОнлайн

Михайло ЦИМБАЛЮК різко розкритикував підозру, яку виписали Порошенку.

Михайло ЦИМБАЛЮК різко розкритикував підозру, яку виписали Порошенку.

Якби мені свого часу слідчий приніс таку підозру, як виписали Порошенку, то він не те, що дільничним не працював би, я б його просто звільнив», -  Михайло Цимбалюк, народний депутат України, ВО «Батьківщина»   #Порошенко  #Цимбалюк  #Зеленський #Є...

«Без паніки» : Звернення Зеленського до українців щодо загрози з боку Росії.

«Без паніки» : Звернення Зеленського до українців щодо загрози з боку Росії.

Нарешті президент України зробив звернення з приводу зовнішніх загроз, які нависли над країною. Виступ Зеленського багато коментували і політики, і журналісти, і експерти. З плюсів: добре, що це звернення відбулося. Головний лейтмотив - не треба п...