Опубліковано перший трейлер українського фільму, знятого за мотивами роману Сергія Жадана

Експрес 2
Опубліковано перший трейлер українського фільму, знятого за мотивами роману Сергія Жадана

Держкіно представило перший трейлер фільму "Дике поле" режисера Ярослава Лодигіна. Він знятий за мотивами роману Сергія Жадана "Ворошиловград". "Чекайте в кінотеатрах вже з 8 листопада!", – пише на своїй сторінці у Facebook Филип Іллєнко, голова Держкіно України.

«Перший трейлер знайомить з головними героями історії, дія якої розгортається у 2010-му році в Старобільську (Луганська область) — Германом (Олег Москаленко), Пастором (Олексій Горбунов), Кочею (Володимир Ямненко), Травмою (Георгій Поволоцький) і Ольгою (Руслана Хазіпова). З цього моменту почнеться напружена, небезпечна та іронічна подорож Германа, а разом з ним і глядачів, на Схід України. Також в трейлері заявлений основний конфлікт фільму і представлений новий герой — мальовничий і сонячний Донбас», — повідомляють у Держкіно. За словами режисера фільму Ярослава Лодигіна, у фільмі максимально відтворені деталі, описані Жаданом у його романі. «Ми знімали в неймовірно красивих місцях, і я радий, що наш оператор Сергій Михальчук зміг передати на екрані яскраве і точне зображення Донбасу, саме такого Донбасу і Сходу України, яким його описував Сергій Жадан в книзі, і такого, яким люблю його я і яким його мало хто бачив», — цитує Лодигіна прес-служба Держкіно.

Стрічка вийде в прокат в Україні 8 листопада цього року.

Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» 2014 року визнаний найкращим українським романом десятиліття, за версією літературної премії ВВС Україна. Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальські.