Червоненко зізнався, що заборонив дітям телефонувати йому, коли їх спиняє поліція

ZIK 1

ZIK

ZIK

Сьогодні об’єктивна реальність говорить про те, що поліція успадкувала всі погані звички міліції.

Про це заявив політик Євген Червоненко в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

«Опитування українців щодо роботи Національної поліції – це вирок для влади за умов такої складної ситуації в країні та вкладених колосальних коштів у реформу поліції. Сьогодні об’єктивна реальність говорить про те, що поліція успадкувала всі погані звички міліції», – констатував Євген Червоненко.

Безумовно, додає політик, як у поліції, так і в міліції є порядні люди та професіонали. Але з боку держави було абсолютно нерозумно не використати колосальний досвід колишніх працівників міліції.

«Ці люди не були ні за Януковича, ні за Ющенка, ні за Кучму. Вони, як кажуть у народні, прості мєнти, які рятували життя та розслідували вбивства. Тому сьогодні суспільство розуміє, що його немає кому захищати.

А коли люди відчувають небезпеку – це чи не найстрашніше, що може бути. Адже страх підштовхує до «міцної руки» та нової революційної потреби. Тому, хто б не став наступним Президентом, закон має бути один для всіх», – переконаний Червоненко.

Ведучий програми змоделював ситуацію і запитав, якби хтось із дітей Євгена Червоненка випив і сів за кермо, то чи повідомив би політик про це правоохоронні органи.

«Я не буду повідомляти поліцію про це, але проведу виховну бесіду з цього приводу обов’язково. Якщо ж їх затримає поліція, то я даю слово, що не буду використовувати своє ім’я. До того ж я категорично заборонив своїм дітям телефонувати до мене, якщо їх зупиняє поліція. Вони мають самостійно відповідати за свої вчинки», – наголосив Євген Червоненко.

Як повідомлялося, 4 липня Національна поліція України відзначила 3 роки з моменту заснування. Утім повноцінної реформи, яка мала перетворити корумповану міліцію на правоохоронний орган західного типу, так і не вдалося реалізувати.