Грузинські "документи" Порошенка: в АП заявили про роботу ФСБ

Сегодня 3
Грузинські

Оприлюднені так звані "документи" від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою і фейком, які виготовили і вкинули для телекомпанії Руставі-2 спецслужби Росії. Про це йдеться в повідомленні прес-служба Адміністрації президента.

"Красномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився в Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка в 2007 не було дружини. Прес-служба Адміністрації президента звертається до ЗМІ з проханням не поширювати фейкову інформацію, яка носить явно замовний з боку держави-агресора характер ", – підкреслили в АП.

Раніше грузинський телеканал оприлюднив якісь копії "звернень" Петра Порошенка до ФСБ, в яких він обіцяє враховувати інтереси РФ у своїй політичній діяльності. Ці "документи" датовані 2007 роком і, нібито, були спрямовані тоді ще нардепом Порошенком у російські спецслужби у відповідь на заборону в'їзду в РФ для нього.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко підписав указ "Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлена інвалідність в зв'язку з виконанням професійних обов'язків"

Раніше Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту дітей, які проживають на окупованих територіях.