У МОЗ порівняли дотримання карантину в Європі та Україні.

У європейських країнах послаблення карантину поєднувалось із дотриманням його елементарних правил населенням та суворим контролем з боку правоохоронців. Чого, на жаль, не відбулося в Україні.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Маским Степанов. «У більшості європейських країн, окрім пом’якшення карантину, люди суворо дотримуються тих правил, які встановлені… по-друге, там достатньо суворо контролюється дотримання цих правил, як з боку власників закладів, так і з боку контролюючих органів», – вказав міністр. Він повідомив, що Кабмін вже звернувся до контролюючих органів з проханням посилити моніторинг дотримання українцями карантинних обмежень.

Нагадаємо, за минулу добу, 27 червня, в Україні зафіксовано 917 хворих на коронавірус. 19 осіб померли, одужали 233. Найбільшу кількість хворих виявлено у Львівській, Рівненській та Закарпатській областях.

За добу, що минула, в Україні було госпіталізовано 237 людей з коронавірусом, що є рекордним показником за весь час епідемії.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підкреслив, що з такими темпами поширення COVID-19, як в останні дні, лікарні слід готувати не лише до «другої», а і до «третьої» хвилі епідемії.

Якщо тенденція до збільшення госпіталізації через COVID-19 збережеться, медустанови можуть переповниться. Місць почне суттєво бракувати, якщо щодня до стаціонарів будуть надходити 200 хворих.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Туристи знову завезли у Грецію коронавірус

У Греції, де вже кілька тижнів не було нових випадків коронавірусу, з’явились десятки хворих. Більшість зі них це туристи. Як повідомляє Daily Sabah, у Греції зареєстрували відразу 43 хворих на коронавірус після кількатижневого затишшя. Серед них ...

1

Лісові пожежі на Луганщині: госпіталізовано 24 постраждалих, включно з 15 дітьми, шестеро осіб загинули.

Внаслідок масштабнихлісових пожеж, що перекинулися на житлові квартали на Луганщині, було госпіталізовано щонайменше 24 осіб.

1

Лісові пожежі на Луганщині: госпіталізовано 24 постраждалих, включно з 15 дітьми, шестеро осіб загинули.

Внаслідок масштабнихлісових пожеж, що перекинулися на житлові квартали на Луганщині, було госпіталізовано щонайменше 24 осіб.

1 1

Антикорупціонери передадуть до суду два протоколи на Зеленського.

Національне агентство з питань запобігання корупції виписало два адміністративних протоколи Володимиру Зеленському. Президента очікує суд за несвоєчасну подачу даних про майно. Президент України не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому ...

1

У Слов'янському психоневрологічному інтернаті спалах Covid-19: 278 хворих.

Сторонніх людей в заклад не пускають.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie