У системі "Укрспирту" на неактивні підприємства витратили майже 20 мільйонів гривень - аудит.

Працюючими виявилися 29 заводів із 83.

Майже чверть заводів державного підприємства "Укрспирт" та однойменного концерну перебувають в незадовільному стані й не відповідають технічним вимогам.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, посилаючись на результати технічного аудиту.

Читайте також:

Дефіцит спирту: виробники горілки починають говорити про критичну ситуацію в галузі

За словами міністра, аудит виявив, що 22 з 83 підприємств - у незадовільному стані і не відповідають технічним вимогам, 29 заводів - обладнані зареєстрованими витратомірами-лічильниками етилового спирту та зареєстровані як акцизні склади у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

"Не всі знають, що "Укрспиртів" насправді – два: концерн "Укрспирт" та держпідприємство "Укрспирт" - загалом 83 заводи ( ще кілька належить іншим держуставновам)", - зауважив Милованов.

Крім того, міністр додав, що 43 заводи тривалий час стоять неактивні, а решта - працювали упродовж 2019 року. За результатами технічного аудиту було з'ясовано, що 112,3 млн грн держава витратила на непрацюючі підприємства у 2018 році й 80,1 млн грн - за дев'ять місяців цього року.

"18,9 млн грн - загальна сума перевитрат паливно-енергетичних ресурсів за 2018 та три квартали 2019 років. Що це означає? Закуповували за завищеними цінами. Цифри говорять самі за себе", - написав міністр.

Технічний аудит "Укрспирту"

Тимофій Милованов/Facebook
Результати технічного аудиту

Нагадаємо, раніше п'ятьох керівників регіональних підприємств державного підприємства "Укрспирт" звільнили з посад. Йдеться про усунення начальників Артемівського, Липницького, Новоборовицького місць провадження діяльності та зберігання спирту (МПД) . Їх позбавили повноважень через порушення порядку ведення виробничої діяльності.

Новини по темі

Укргазвидобування переходить до наступного етапу конкурсу РЕС.

АТ ʺУкргазвидобуванняʺ завершило перший раунд конкурсу на укладення договорів щодо збільшення видобутку у двох групах (кластерах) газових родовищ у Західному регіоні. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі

1

Українським залізничникам підвищать зарплати: коли і на скільки.

Профспілка і керівництво підписали меморандум

1 3

На Львівщині 8 вулиць залишили без ремонту, натомість виплати зарплатню медикам.

Щоб дофінансувати зарплату у галузі охорони здоров’я, щонайменше 8 вулиць залишили без ремонту. Про це Гал-інфо повідомили сьогодні, 11 грудня, у прес-службі Дрогобицької міської ради.

1

Молдова взяла кредит на закупівлю газу у «Нафтогазу» .

Молдова хоче зберегти стабільне надходження газу в разі провалу газових переговорів України і РФ.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie