Чи раді дівчатам у STEM – українським школяркам розповіли американські дипломатки.

Напередодні введення карантину працівниці посольства США в Україні запросили учасниць проєкту STEM is FEM до себе в гості, аби розповісти про свою роботу. Про це говорить ініціатор проєкта, IT-бізнесмен Сергій Токарєв.

"Не дивлячись на різноманітні посади, які займали спікерки, усі вони, як виявилось, у свій час теж були STEM-дівчатами. Директорка офісу Міністерства енергетики США в Посольстві Хезер Белл має першу освіту у напрямку атомної енергетики, Радниця з економічних питань Меган Боулдін у школі займалась селекцією кукурудзи, а у коледжі викладала захист довкілля, а дипломатка політичного відділу Емілі Лібрук за освітою біотехнолог", – говорить Сергій Токарєв.

Дівчата багато питали дипломаток про різницю між навчанням та кар'єрою в Україні і США. І те, які перспективи розвитку для країни бачать працівниці посольства у науці. Та головною ідеєю усіх виступів було мотивувати дівчат не боятися жодних перепон на своєму шляху, йти за мрією та ставати прикладом для наступних поколінь українок.

"Коли я відвідую різноманітні заходи, люди часто приймають мене за чиюсь асистентку лише через те, що я жінка і достатньо молодо виглядаю. Але я рада, що можу їм довести – я професіонал, і це не залежить від моєї статі чи віку. Я дуже рада, що змогла використати свою STEM освіту та досвід роботи у цьому напрямку у сьогоднішній політичній ролі. Мене із дитинства цікавлять біологічні науки, і цей інтерес дав мені змогу досягти багатьох важливих речей у моєму житті. Я раджу вам займатись тим, що вас цікавить. Не зважайте на жодні перепони. Слідуйте за мрією усе своє життя, як у навчанні, так і в кар'єрі", – вважає Меган Боулдін, Радник з економічних питань Посольства США в Києві.

Проєкт STEM is FEM - благодійна ініціатива, покликана мотивувати дівчат частіше обирати навчання та кар'єру у напрямках STEM-освіти: науці, технологіях, інжинірингу та математики. Зараз на сайті проєкту триває онлайн конкурс на участь у четвертому освітньому модулі, присвяченому "Робототехніці та інженерії".

Новини по темі

Потрібно закінчити війну на Донбасі, поки Росія «робить кроки в цьому напрямку» — Лукашенко.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що українська влада повинна зробити «непопулярні кроки» для націоналістично налаштованих громадян, щоб закінчити війну на Донбасі.

1

Коронавірус і ріст безробіття в США. Вражаюча відеографіка

Попередній рекорд з подання документів по безробіттю був у 1982 році

1

Кількість заражених коронавірусом в світі перевищила 1,2 млн осіб.

У всьому світі на коронавірус захворіло 1 202 236 осіб, померло 64 653 особи, а вилікувалися — 246 457 людини.

1

HBO на час карантину відкрив безкоштовний доступ до фільмів та серіалів.

Канал надав безкоштовний доступ до 500 годин фільмів

4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie