За місяць скоротилася із 47% до 38% частка українців, які позитивно оцінюють дії Зеленського. КМІС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать результати щомісячного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

"Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії та заяви президента Зеленського (в травні – 47%); 45% - не схвалюють (в травні – 37%)", - вказується в звіті про результатах опитування, оприлюдненому на сайті КМІС.

За місяць скоротилася із 47% до 38% частка українців, які позитивно оцінюють дії Зеленського, - опитування КМІС 01

Зазначається, що кількість не схвалюють дії і заяви президента перевищила кількість тих, хто схвалює вперше за останній рік.

Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%. Дані цього дослідження порівнюються с результатами попередніх опитувань КМІС.

Також читайте: Незадоволені виборці Зеленського переходять до проросійських сил, - голова КМІС Паніотто

Новини по темі

Як за рік змінилося сприйняття України на пострадянському просторі.

На відміну від попередніх передвиборчих перегонів в Україні, в президентських виборах 2019 року взяв участь і здобув блискавичну перемогу не просто непрофесійний політик, але й російськомовний комедійний актор, відомий у багатьох пострадянських кр...

Марк Гордиенко: Крах Зеленского в деталях.И сейчас я расскажу одну деталь...

Этих деталей или пазлов уже много, но есть важные и значимые. Все вчера писали про то, что мусора и прокурорские начали "сдаваться в плен" или "вовремя предать , это не предать , а предвидеть". Вова Зеленский начал бессмысленно колесить по стране ...

В українських СІЗО та в'язницях перебуває 310 громадян РФ. служба.

Понад 300 громадян РФ перебувають в українських слідчих ізоляторах і в'язницях станом на початок липня 2020 року.

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦIЯ

Міністерство охорони здоров'я інформує про кількість хворих, а також заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні.

Експерт пояснив, за якої умови Путін отримає шанс “законно” ввести війська в Україну.

Існує імовірність того, що внаслідок неповної реалізації Мінських угод президент РФ Володимир Путін введе російські війська до України на законних підставах. Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомив “Апостроф” з посила...

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie