Названа нова мета Кремля після України

АСН
Названа нова мета Кремля після України

Названа нова мета Кремля після України

Наступною метою президента Російської Федерації Володимира Путіна після України може стати Прибалтика. Так вважає журналіст і кінодокументаліст Йонас Охман.

За словами Охман, коли почався Майдан, він, як і всі в країнах Балтії, і особливо в Литві, відразу зрозуміли, що відбувається.

"Це зовсім не те ж саме, що Помаранчева революція. Я розумів, що щось дуже інтенсивно змінюється, хоча і не знав, що конкретно", - уточнив він.

Журналіст додав, що в Швеції він проходив службу у спецпідрозділі, тому він добре знає не тільки радянські, але і російські технології.

"І коли я побачив в Криму цих "зелених чоловічків", я відразу зрозумів, що саме я бачу: це ж ГРУ, ФСБ, це ж ... Боже мій! Я зрозумів, що Путін прийшов, і не тільки в Україну. Що буде далі ? Це залежить і від того, що роблю, наприклад, я. Якщо в Україні все скінчиться погано, тоді у нас, в Прибалтиці, теж почнеться щось недобре. А я там живу і не дозволю цього! Значить, треба щось робити. І тоді з друзями спочатку в Литві, а потім в Україні влітку 2014 року ми розпочали допомагати. спочатку все було стихійно: пакети медикаментів, наприклад, передавали. Але досить швидко ми знайшли хороші контакти з людьми і стали більш серйозно працювати", - зазначив він.