Що ви знаєте про Древній Звенигород? ТЕСТ

2

На сайті Історико-культурного парку "Древній Звенигород" з'явився тест, який пропонує перевірити знання про давню княжу столицю.

Як йдеться у повідомленні, Звенигород ХІІ-ХІІІ століття було великим містом того часу, з активною торгівлею, ремеслами, міською культурою та продуманою забудовою. Завдяки тисячам археологічних знахідок, які знайшли під час досліджень у ХХ столітті нині чимало відомо про його історію, а головне – про побут його мешканців.

Відчуйте себе мешканцем середньовічного Звенигорода. Пропонуємо пройти невеликий тест, аби зрозуміти, наскільки добре ви знаєтесь на тогочасних звичаях.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, науковці Історико-культурного парку "Древній Звенигород" відтворили вигляд міста на етапі його становлення.

Новини по темі

Параска і гравітація (фото)

1 16

"Мистецький Арсенал" презентував новий проєкт — "Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації".  (фото)

Чого очікувати незалежним театрам при Бородянському (фото).

1 14

Долею незалежних театрів в Україні, здається, нині стурбовані всі: і Мінкульт, і НСТДУ, і столичний Департамент культури. (фото)

“Візьми”, або новий синг від NASTKи

1

Днями молода львівська співачка представила широкому загалу свою нову пісню під назвою “Візьми”. Вона з’явилася на офіційному каналі співачки на YouTube.

Львів - місто для туристів, а не для львів’ян

1

"Не перший раз чую, що у теперішньому Львові нема культурної еліти. Вимовляють це по-різному: саркастично чи з болем", - Галина Пагутяк.