Коломойський: ПриватБанк буде повернутий мені найближчим часом.

НВ

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що поверне в свою власність ПриватБанк у найближчому майбутньому.

Про це бізнесмен заявив в коментарі Kyiv Post.

За словами Коломойського, про його плани повернути ПриватБанк, який до грудня 2016 року був в його власності, знають у Міжнародному валютному фонді.

«Міжнародний валютний фонд знає, що ПриватБанк буде повернутий мені найближчим часом», — заявив олігарх.

Дану заяву для Kyiv Post прокоментував також керівник Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан. На його думку, олігарх намагався привернути до себе увагу.

Також у коментарях виданню Коломойський заявив, що не знає, чому його Нікопольський завод феросплавів викупив оренду парковки перед головним офісом ПриватБанку.

Олігарх підкреслив, що завод справедливо вимагає компенсації від ПриватБанку, і пригрозив, що протест може загостритися, якщо банк не здасться.

«Якщо ПриватБанк продовжить так себе вести, я думаю, що працівники заводу можуть увійти в ПриватБанк», — пригрозив Коломойський, маючи на увазі, що робітники будуть штурмувати банк.

Раніше повідомлялося, що в травні 2018 року Нацбанк України подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить НЗФ. Це майно було передано в заставу в якості забезпечення зобов’язань ПриватБанку по кредиту рефінансування.

Госпсуд Дніпропетровської області 28 серпня 2019 року затвердив мирову угоду між НБУ і НЗФ, ініціатором якого виступив НЗФ. Завод зобов’язався погасити за 12 місяців весь борг 21 млн грн рівними частинами без комісії, однак вже 6 вересня достроково виконав зобов’язання перед НБУ.

У той же час, як випливає з матеріалів справи № 910/13 013/19, НЗФ звернувся в Госпсуд Києва з позовом до ПриватБанку про стягнення 22,04 млн грн.

Пікетування будівлі ПриватБанку на Музейному провулку, 10, почалося 20 листопада. При цьому акція протесту збіглася за часом з візитом місії МВФ до Києва — переговори з представниками Фонду проходять, в тому числі, в офісі наглядової ради ПриватБанку за згаданою адресою.

Новини по темі

Підприємці, які скачають додаток РРО в смартфони, можуть не боятися податківця, бо він не прийде — Оксана Маркарова.

В інтерв'ю НВ Бізнес міністр фінансів України Оксана Маркарова розповіла про деталі фіскалізаціі ФОП, джерела щорічного зростання економіки на 5−7% та спрогнозувала дохідність ОВДП

3

Картопля за 2019 рік подорожчала вдвічі

З листопада 2018 року по листопад 2019 року картопля в середньому по Україні подорожчала на 109,2% — до 14,14 гривень за кілограм.

1

В Україні придумали нову назву для сиру фета

Нова назва для фети необхідна в зв’язку з імплементацією Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

1

Youtube посилив правила щодо погроз в інтернеті

Відеохостинг YouTube хоче припинити погрози і дискримінації і зробити середу безпечнішою для користувачів.

1

Рада попередньо прийняла закон, що забороняє колекторам залякувати боржників.

Верховна Рада прийняла за основу депутатський законопроект №2133 про захист прав боржників при здійсненні колекторської діяльності, який пропонує заборонити колекторам залякувати боржників, дезінформувати їх, погрожувати і надавати їм неправдиві д...

4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie