Коломойський: ПриватБанк буде повернутий мені найближчим часом.

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що поверне в свою власність ПриватБанк у найближчому майбутньому.

Про це бізнесмен заявив в коментарі Kyiv Post.

За словами Коломойського, про його плани повернути ПриватБанк, який до грудня 2016 року був в його власності, знають у Міжнародному валютному фонді.

«Міжнародний валютний фонд знає, що ПриватБанк буде повернутий мені найближчим часом», — заявив олігарх.

Дану заяву для Kyiv Post прокоментував також керівник Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан. На його думку, олігарх намагався привернути до себе увагу.

Також у коментарях виданню Коломойський заявив, що не знає, чому його Нікопольський завод феросплавів викупив оренду парковки перед головним офісом ПриватБанку.

Олігарх підкреслив, що завод справедливо вимагає компенсації від ПриватБанку, і пригрозив, що протест може загостритися, якщо банк не здасться.

«Якщо ПриватБанк продовжить так себе поводити, я думаю, що працівники заводу можуть увійти до ПриватБанку», — пригрозив Коломойський, маючи на увазі, що робітники будуть штурмувати банк.

Нагадаємо, пікетування будівлі ПриватБанку на Музейному провулку, 10, почалося 20 листопада. При цьому акція протесту збіглася за часом з візитом місії МВФ до Києва — переговори з представниками Фонду проходять, в тому числі, в офісі наглядової ради ПриватБанку за згаданою адресою.

Раніше повідомлялося, що в травні 2018 року Нацбанк України подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить НЗФ. Це майно було передано в заставу в якості забезпечення зобов’язань ПриватБанку по кредиту рефінансування.

Госпсуд Дніпропетровської області 28 серпня 2019 року затвердив мирову угоду між НБУ і НЗФ, ініціатором якого виступив НЗФ. Завод зобов’язався погасити за 12 місяців уесь борг 21 млн грн рівними частинами без комісії, однак вже 6 вересня достроково виконав зобов’язання перед НБУ.

У той же час, як випливає з матеріалів справи № 910/13 013/19, НЗФ звернувся в Госпсуд Києва з позовом до ПриватБанку про стягнення 22,04 млн грн.

Новини по темі

З 1 вересня в Україні зросте мінімальна зарплата. Як буде змінюватися ЄСВ для ФОП

Від розміру мінімальної зарплати залежить розмір єдиного соціального внеску.

3

Баланс тижня: відставка глави НБУ, зрив випуску євробондів і додаткові 35 мільярдів на ремонт доріг.

Глава Національного банку Яків Смолій подав у відставку через «політичний тиск», Україна в останній момент скасувала операцію з продажу євробондів на 1,7 млрд доларів, а Кабінет міністрів направив половину коштів нацфонда для боротьби з коронавіру...

2

Найбільше грошей сім'ї в Донецькій області витрачають на харчування.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться органами державної статистики України за міжнародною методологією, в 2019 році середньомісячні сукупні витрати одного домогосподарства Донецької області (без урахування ч...

1

На Закарпатті пенсіонерам роздали «агітаційні набори» з гнилими фруктами.

Мешканка села не могла зрозуміти, що їй "подарували"

7 1

У кінці липня підпишемо меморандум про макрофінансову допомогу від ЄС — Шмигаль.

У кінці липня Україна підпише меморандум про надання наступного траншу макрофінансової допомоги від Європейського союзу в розмірі 1,2 мільярда євро.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie