Мінівен e-Rifter поповнить лінійку електромобілів Peugeot.

Французька компанія Peugeot продовжує розширення лінійки електрифікованих моделей. Чергове поповнення – пасажирський мінівен e-Rifter.

Про це повідомляє пресслужба виробника. У рух Peugeot e-Rifter приводить електромотор потужністю 100 кВт, а його крутний момент досягає 260 Нм. Живлення для нього постачає акумулятор ємністю 50 кВтг, який забезпечить запас ходу до 280 км (згідно циклу WLTP).

У рух Peugeot e-Rifter приводить електромотор потужністю 100 кВт, а його крутний момент досягає 260 Нм
Peugeot

Залежно від джерела живлення та потужності пристрою процес зарядки займе від 31 години (220 В, 8А) до 30 хвилин (до 80%) на "швидкій" зарядної станція з допустимою потужністю до 100 кВт. А у дорозі заряджати АКБ буде система рекуперації енергії гальмування з двома режимами роботи.

На "швидкій" зарядної станції з допустимою потужністю до 100 кВт процес зарядки АКБ до 80% ємності займе всього 30 хвилин
Peugeot

Крім того, e-Rifter має спеціальний селектор для вибору одного з трьох режимів руху – Eco, Normal та Power. У першому випадку потужність силового агрегату обмежена 60 кВт та 190 Нм, щоб забеспечить максимальну дальності ходу. У режимі Normal віддача електромотора складе 80 кВт та 210 Нм, що дасть ідеальний баланс для щоденних поїздок. У режимі Power у розпорядженні водія будуть всі 100 кВт та 260 Нм.

В якості опції для новинки доступний повністю "цифровий" кокпіт.
Peugeot

Стандартну панель приладів адаптували з урахуванням електричного "серця" машини. Панель приладів отримала покажчик витрати та рекуперації енергії, датчик енергоспоживання, покажчик рівня заряду АКБ та кольоровий РК-дисплей з інформацією для моніторингу потоків енергії, зарядки та запасу ходу. В якості опції для новинки доступний повністю "цифровий" кокпіт.

Цифрова шкала приладів надасть водієві всю необхідну інформацію
Peugeot
Мультимедійна система відображає інформацію про розподіл потоків енергії, зарядці, запас ходу і т.п.
Peugeot

e-Rifter пропонує модульний салон, який легко трансформується під запити власника. Новинка доступна у двох варіантах кузова – стандартному (4,4 м) або подовженому (4,75 м), а також у двох конфігураціях салону – 5- або 7-місцевої. У другому ряду розташовано три індивідуальні сидіння, на які можна встановити дитячі крісла. Крім того, задні сидіння можна швидко скласти за допомогою системи Magic Flat.

Версія з подовженим кузовом може порадувати парою додаткових сидінь третього ряду, які зсуваються або повністю знімаються
Peugeot

Версія з подовженим кузовом може порадувати парою додаткових сидінь третього ряду, які зсуваються або повністю знімаються. Для полегшення перевезення довгомірів також передбачена можливість складання переднього пасажирського сидіння. Багажний відсік має корисний об'єм від 775 літрів для 5-місцевої версії зі стандартним кузовом – і аж до 4000 літрів у подовженою. Унікальною опцією для моделей даного класу є відкривається вікно двері багажника. Це дозволить спростити процес завантаження/розвантаження на тісній парковці.

Новинка доступна в двох варіантах кузова – стандартному (4,4 м) або подовженому (4,75 м), а також у двох конфігураціях салону – 5- або 7-місцевої
Peugeot

e-Rifter пропонує широкий набір електронних помічників водієві, включаючи Advanced Grip Control, камеру заднього виду Visiopark, круїз-контроль, системи контролю за рядності, моніторингу сліпих зон, попередження про можливе зіткнення, автоматичного екстреного гальмування, розпізнавання дорожніх знаків та допомоги при старті в гору.

e-Rifter пропонує широкий набір електронних помічників водієві
Peugeot

Випуск мінівена Peugeot e-Rifter організований у іспанському місті Віго. Продажі електромобіля стартують у Європі у другій половині поточного року.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, нове покоління Peugeot 208 та 2008 залишаться без ДВС, а українські поліцейські пересядуть на Peugeot.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Модернізована контрабанда із GPS трекерами,  Кордон.

Модернізована контрабанда із GPS трекерами, Кордон.

2017 році управління по боротьбі з наркотиками Мінюсту США повідомило: що GPS-трекери взяли на озброєння наркоторговці. Україні не відстає. За останні пів року тільки на Волині зафіксовано близько десятка схованок із навігацією. Читати на сайті:

Прощай дурачок 060321

Прощай дурачок 060321

Українська Спілка Блогерів

56,000 Музыкальная пауза -Тень твоей улыбки 070321

56,000 Музыкальная пауза -Тень твоей улыбки 070321

The shadow of you smile Vocal - Inga Guitar - Michael (Faust)

У центрі Києва проходить Марш жінок 2021 / Наживо

У центрі Києва проходить Марш жінок 2021 / Наживо

Учасниці та учасники акції вимагають ратифікувати Стамбульську конвенцію — документ, головною метою якого є попередження насильства проти жінок та захист постраждалих. Вони також виступають за збереження соціальних гарантій для тих, хто втратив ро...

Любитель випити та шанувальник жінок: біографія справжнього Шевченка - ч.

Любитель випити та шанувальник жінок: біографія справжнього Шевченка - ч.

СРСР – перетворив Шевченка на суворого, страшного, ненависного учням шкіл бронзового ідола. Таким же важким і нудним для шкільного вивчення Шевченко чомусь залишається і сьогодні. У чергову річницю Тараса Машина часу пропонує вам біографію справжн...

«Щоб жінки були нормальними»: підслухані та вирвані з контексту думки напередодні 8 березня.

«Щоб жінки були нормальними»: підслухані та вирвані з контексту думки напередодні 8 березня.

Народна прикмета: довкола багато тюльпанів — чекай на 8 березня. День боротьби за жіночі права чи весни і жіночої вроди? Думки людей, як завжди, різняться. Ми проїхалися столичним трамваєм, покрутилися біля яток з квітами, щоб зрозуміти, з яким на...