Фонд дочки Путіна витратив рекордну суму грошей

Сегодня
Фонд дочки Путіна витратив рекордну суму грошей

Некомерційна організація "Національний інтелектуальний розвиток" (НДР), главою якої є ймовірна дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова, відзвітувала про рекордні витрати за минулий 2017 рік. Це випливає зі звітності, опублікованої на сайті Міністерства юстиції Росії.

Основна діяльність фонду – підтримка студентів, аспірантів і молодих вчених. За рік він витратив майже 704 мільйони рублів. Більше половини цієї суми НДР отримав від російських компаній і громадян. Решту грошей організація заробила сама.

Головна стаття витрат організації – "цільові заходи". Саме на них у фонді витратили 299 мільйонів рублів. У звітності не уточнюється, на які саме заходи пішли гроші. У минулому році видатки фонду були менше майже на 10 відсотків.

Найбільше грошей фонду принесло співробітництво з "Роснефтью".

Як відомо, Катерина Тихонова – ймовірна молодша дочка Путіна. У квітні міністерство фінансів США, оголошуючи про нові санкції проти Росії, теж назвало Тихонову дочкою російського президента. Сам Путін ніколи не підтверджував, але й не спростовував це.

Раніше Катерина Тихонова в інтерв'ю російському агентству "Інтерфакс" повідомила, що очолює організацію "Іннопрактика", яка займається пошуком інновацій та науковим консалтингом, і готує масштабне розширення МГУ, яке привернуло представників найбільшого бізнесу Росії.