Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Якщо виникли проблеми з генерацією COVID-сертифіката: МОЗ озвучило алгоритм дій.

Якщо перша спроба згенерувати сертифікат про вакцинацію не мала успіху, можна спробувати зробити це на порталі Дія. А якщо не вдалося – звернутися до сімейного лікаря.

У Міністерстві охорони здоров'я України пояснили алгоритм дій у разі неможливості згенерувати сертифікат про COVID-вакцинацію у телефоні. Найчастішою проблемою, що виникає при цьому, є неможливість отримати документ нібито через те, що в системі немає даних про людину.

"Можливо, причина у неправильному внесенні інформації до системи", – припустили у МОЗ.

Якщо "немає даних про вас"

Варто перевірити: прізвище, ім'я, по батькові людини, яка була вакцинована (українською та англійською мовами), ідентифікаційний код, УНЗР (унікальний номер запису в реєстрі та який генерується один раз, при отриманні людиною нового біометричного паспорта) дату народження, як у паспорті, так і у свідоцтві про народження, є актуальний номер телефону, на який можуть надходити смс-повідомлення.

Якщо йдеться про документ, який підтверджує вакцинацію дитини, треба переконатися, що до його карти пацієнта внесено саме його дані, а не одного з батьків.

Окрім того, лікар повинен перевірити, чи немає дубліката профілю людини і чи не збігаються його дані з даними іншої людини.

Якщо виникає помилка при генерації сертифіката

У цьому разі варто звернутися до сімейного лікаря або до медичного кабінету, де було проведено вакцинацію. Там треба перевірити особисті дані пацієнта, як і в першому випадку.

Якщо сертифікат про вакцинацію недоступний

Якщо людина отримала першу та другу дозу вакцини, але система говорить, що "сертифікат недоступний", варто звернутися до пункту вакцинації, оскільки, можливо, дані про щеплення, можливо, не були внесені до Реєстру.

Після цього треба оновити мобільний додаток та спробувати сформувати сертифікат або зробити це на порталі Дія.

Якщо "вакцинувалися не в Україні"

У разі якщо при відмові сформувати COVID-сертифікат система говорить, що "ви вакцинувалися не в Україні", сертифікат не може бути згенерований.

"МОЗ на сьогодні намагається вирішити це питання", – запевнили у відомстві.

Якщо "номер партії помилковий"

У разі отримання такої інформації, треба звернутися до лікаря, який робив щеплення від коронавірусу, з проханням позначити внесені дані про вакцинацію до системи як помилкові та додати правильну інформацію повторно.

"Без цього людина не зможе згенерувати документ про вакцинацію", – попередили у відомстві.

Якщо "на жаль, виникла помилка"

Треба звернутися по технічну допомогу на портал Дія.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Новини по темі
«Я закінчу і ви будете говорити! Ви постійно кажете неправду! » СТЕЦЬКІВ і СИНЮТКА посварилися в ефі.

«Я закінчу і ви будете говорити! Ви постійно кажете неправду! » СТЕЦЬКІВ і СИНЮТКА посварилися в ефі.

«Якби Зеленський хотів «посадити» Порошенка, то посадив би. Віктор Янукович, коли «судив» Юлію Тимошенко, зробив це. Щодо вугільної справи, то я вважаю, є інші питання, які можна йому пред’явити. Наприклад, чому він не запровадив воєнний стан, кол...

«Та візьми ту повістку!» - ФАРІОН розкритикувала Порошенка, який втікав від отримання підозри.

«Та візьми ту повістку!» - ФАРІОН розкритикувала Порошенка, який втікав від отримання підозри.

«Тут кажуть, мовляв, Зеленський пише сценарій. Так, це його заробіток писати сценарії. Але якщо і з іншого боку починають писати сценарій, то я собі думаю: «Хіба життя моєї країни – це гра? Ми всі закладники та актори гри, яку нам організовують дв...

«У мене великий скепсис щодо талонів на їжу» : Олександр Крамаренко пояснив, що мав на увазі.

«У мене великий скепсис щодо талонів на їжу» : Олександр Крамаренко пояснив, що мав на увазі.

Про продуктову реальність, зростання цін та економіку споживання та допомогу поговоримо з Олександром Крамаренком, головним редактором журналу "Кореспондент". Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegr...

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Прямий ефір Парламентського телеканалу "Рада" Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #РадаОнлайн

Михайло ЦИМБАЛЮК різко розкритикував підозру, яку виписали Порошенку.

Михайло ЦИМБАЛЮК різко розкритикував підозру, яку виписали Порошенку.

Якби мені свого часу слідчий приніс таку підозру, як виписали Порошенку, то він не те, що дільничним не працював би, я б його просто звільнив», -  Михайло Цимбалюк, народний депутат України, ВО «Батьківщина»   #Порошенко  #Цимбалюк  #Зеленський #Є...

«Без паніки» : Звернення Зеленського до українців щодо загрози з боку Росії.

«Без паніки» : Звернення Зеленського до українців щодо загрози з боку Росії.

Нарешті президент України зробив звернення з приводу зовнішніх загроз, які нависли над країною. Виступ Зеленського багато коментували і політики, і журналісти, і експерти. З плюсів: добре, що це звернення відбулося. Головний лейтмотив - не треба п...